Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz Abu85 #49 üzenetére

    Atyavilág ilyenkor jövök rá hogy ezt direkt csinálod, hogy játszod hogy értetlen vagy.
    SVOTI-t mutatod be és erről beszélsz kiselőadásban,de azért írtam le hogy SVOTI RT mert nem akartam azt leírni, hogy Voyel alapú raytracing , mert a mondandóm lényegében ez annyira mellékes, hogy mindegy.
    Nem vontam kétségbe hogy minden ugyan úgy végrehajtható voxel alapon mint háromszög alapon és azt sem hogy ez hatékonyabb is lehet. egyszerűen azt nem fogod fel, hogy leírtam hogy ez a demo ahogy most fut, ez nem olyan szintű raytracving mint amit a Control használ és ezért nem összehasonlítható.....
    Senki nem mondta hogy voxeles alapon ezeket nem lehet megoldani. Tisztában vagy vele hogy a VXGI Unreal Engina 4 alatt Voxel alapú támogatást kapott már nvidiátol jó ideje?

    milyen következtetést tudsz ebből levonni, hogy összevetsz két olyan RT eljárás amiben az egyik 1 féle gyenge minőségű reflections-t használ a másik meg 6 félét amik egymással is kölcsönhatásban vannak és számoltatnak rá ütközést ?

    "Amiért mérvadó, amit itt bemutattak az az, hogy maga az alap már ki van számolva a traversal során. Az, hogy innen a miss, closest hit és any hit shaderek tekintetében hány effektet írsz, gyakorlatilag mindegy. "

    Ez meg ...Komolyan mondom felnevettem rajt.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák