2017. december 17., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Yodafon

Yodafon
(fanatikus tag)

Mekkora játék! :D Ezt ki kell próbálnom! :DD

It's time to kick ass and chew bubble gum. And I'm all out of gum.

(#2) FLATRONW

FLATRONW
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Vajon Levar Burton itt is benzin pénzért és ingyen ételért haknizik, mint a Big Bang Theory-ban?:)

(#3) sTERNI válasza Yodafon (#1) üzenetére

sTERNI
(senior tag)

Egy ideje már van egy hasonló nem StarTrek-es bridge szimulátor játék: Artemis. 6 játékos co-op.

Ahogy néztem ebben sikerült a kezelőpultokat elég fapadosra megalkotni.
Azt értem, hogy VR miatt kötelező olyan grafikával megalkotni a játékot, hogy tuti tartható legyen egy minimálisan elvárható FPS limit, de ennél szerintem azért lehetne valamivel jobbat így '17 tájékán.

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#4) Tigerclaw válasza sTERNI (#3) üzenetére

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Remélhetőleg a minőség nem ment át valami rostán és azon dolgoznak majd komolyan. Persze lehet hogy a korábbi videók csak valami alfa verzióból származtak. Nem értem, hogy lehet ennyire fapadosra készíteni egy olyan játékot, ami egyetlen scene-en játszódik, vagyis kevés modell, kevés textúra van.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) noPublicFG

noPublicFG
(senior tag)

Az eddigi ubisoft játékokat ismerve, olyan fps dropok vannak benne, hogy versenyt hánytak a programozók. Szóval jobb a békesség és halasztás. :DD

plus ça change, plus c'est la même chose

(#6) SunMount3r

SunMount3r
(PH! addikt)

Menő ez a PS1 szintű grafika... :D Bezzeg a sztárokkal promóztatni, arra volt pénz...

Na, mit tanultunk ma?! Első észrevételem: A téli-fagyin nincsen gombóc!... A második: Viszont, ennek megvan az az előnye, hogy így össze lehet tapasztani kettőt anélkül, hogy összenyomnánk a gombócokat!... Igaz, vagy nem igaz?!

(#7) Cifu válasza SunMount3r (#6) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

A Playstation 4 gondolom meghatározza a lehetőségek korlátait.

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#8) Tigerclaw válasza Cifu (#7) üzenetére

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Látva, hogy milyen játékok kerülnek ki PS4-hez, nekem is úgy tűnik, hogy abszolút nem használják ki a hardver erejét. A korábban bemutatott videók alapján ez egyszerűen gagyi. VR játékok között is szinte arcade szint.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.