Új hozzászólás Aktív témák

  • Kowax

    tag

    Sziasztok!

    Help, valaki segítsen!
    Adott egy Zyxel NSA320S NAS, ami össze van kötve egy TP-LINK TL-WR841N routerrel. Ehhez van csatlakoztatva LAN kábellel egy Samsung BD-F5500 Blu-ray lejátszó, ami HDMI-vel egy Samsung le32d450g1wxxh TV-hez. A TV nem DLNA képe, a Ble-ray lejátszó viszont igen.
    A NAS-ban elvileg minden szükséges változtatást megeszközöltem, feltettem a miniDLNA-t is. Szépen meg is találom a lejátszóval, le is játssza a filmeket, azonban a feliratokat sehogy se akarja... Feltettem a Plex-et is, de az se akarja a feliratot megjeleníteni. A felirat jó, a neve megegyezik a film nevével, valamint pendrive-on keresztül a TV simán lejátssza.
    Mit kéne csinálnom, hogy lejátssza végre az a fránya feliratot? 0 linux tudással estem neki és napokig tartott, mire idáig eljutottam, hogy torrent jó, hálózati meghjtóként sikerült felcsatlakoztatni, FTp-ként is látom, sikerült a Blu-ray lejátszóval összehozni, már csak a távoli elérés és a feliratok lejátszása rondít bele a boldogságomba... A távoli elérésről már olvastam, de azt meghagytam prio 2-nek.
    Szóval valaki, aki tudja a megoldás, esetleg hasonló gondja volt és sikerült megoldani, vagy akármi jó ötlete van, segítsen nagyon szépen kérem, mert lassan bedilizek...
    Valaki írta, hogy hálózati megosztásként éri el media playerrel a NAS-t és úgy megoldotta a felirat gondot. Ezt én meg tudom csinálni Blu-ray lejátszóval? Ha igen, akkor hogyan?
    Előre is köszönöm a segítséget! :R :R :R

    Böff!:))

Új hozzászólás Aktív témák