Új hozzászólás Aktív témák

  • gonorrea

    senior tag

    Üdv Hölgyek/Urak!

    Pár kérdésem lenne, elég sokra már kaptam választ a fórum olvasásakor, de azért leírom ha nem gond:

    - eddig egy wd my cloud (2TB)-ot használtam, sikerült szétbuherálnom, és már nem akarok több időt rá pocsékolni, megmentettem belőle a wd red winchester-t, ez szeretném a zyxelbe rakni! A vinyón lévő partíciókat törölhetem win alatt vagy mindenképpen linux kell hozzá (linuxos tudásom eléggé korlátozott, bizonyítja ezt a my cloud :D )

    - egy tp link wdr3600as routert használok (cat5e kábelek), a zyxel torrentezésre és filmnézésre használnám. Van még egy samu ue40d5000 tv, lanon nézek filmet
    - a netem egy T-fos (1,5 Mbit/sec le, 128Kbit/secle), a mostani kliensben kb 60-65 torrent van.

    Az olvasataim szerint ha közben nézek egy FHD filmet, akkor az nem nagyon fogja kiakasztani a nas-t!?

    Következőket szeretném telepíteni a gépre: Torrentkliens (transmission), valami normálisabb lejátszó program, ami esetleg az ISO-t is lejátsza (miniDLNA?)

    Csak egy kis megerősítést kérnék tőletek, hogy jó választás lenne a Zyxel nsa325 v2! Illetve ha valamit szeretnék rá telepíteni akkor ezt is ki tudom nyírni mint a wd-t, vagy ha valami gebasz van csak egyszerűen újratelepítem?

    Előre is köszönöm, és bocs hogy ilyen hosszú lett!

    A lövészárkokban nincsenek ateisták... Az elv olyan mint a fing, tartod amíg bírod! O+N2 5G 8/128 GB + Amazfit Stratos

Új hozzászólás Aktív témák