Új hozzászólás Aktív témák

  • dorika87

    őstag

    válasz amargo #644 üzenetére

    Tisztában vagyok vele, de itt sajnos nem azzal van a probléma, hogy hosszabb kéne, hanem az eszközök száma túl sok és sajnos 12-es hosszabbítót még nem nagyon láttam, és ha létezik is akkor gondolom nagyon drága, ezért van jelenleg ez a megoldás. Tudom jól, hogy nem a legjobb döntés volt, de nem tudtunk mást tenni mivel a közelben csak 1 konnektor van és kb. 12 eszköz 1db 8-as és 1db 6-os elosztóban, úgy, hogy közte van egy kétajtós szekrény is (szekrénytől jobbra: led tv, házimozi, vezetékes telefon, voip adapter, router, lámpa. szekrénytől balra íróasztal: notebook, erősítő, hangfal, monitor, asztali lámpa, vezetéknélküli fejhallgató külső tápos 3.5 hdd - amit a héten felvált a NAS, de biztos lesz amikor egyszerre a kettő lesz használva.
    Szóval ha a környéken csak egy konnektor van, akkor nem hiszem, hogy más jobban meg tudná oldani ebben a helyzetben, és hozzáteszem én is tisztában vagyok vele, hogy nem szabad így használni, de a szobának ezen a részén csak egy aljzat van.
    A szoba szemben lévő oldalán szintén egy konnektor van abban egy 8-as elosztó ami szintén tele van: notebook, asztali lámpla, hangfal, mélynyomó, klíma, led szalag, nyomtató, monitor.
    És persze van még egy konnektor a szoba másik végében, oda szoktunk porszívót, telefont töltőt bedugni, vagy ha barát, családtag jön oda tudja bedugni a notiját.

    Szóval értem, hogy segíteni szeretnél és tartom is, hogy mindez igaz. Ha tudsz rá megoldást miként tudnánk máshogy csinálni akkor nagyon szívesen meghallgatom.
    Egyébként szerencsére még ha csak pár órára is megyünk el otthonról mindig áramtalanítunk. A hosszabbítók kapcsolósak és túlfeszültség védettek.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák