Új hozzászólás Aktív témák

  • karistos

    újonc

    Sziasztok!

    Egy új Zyxel NSA 320S (2*3TB WD RED) tulajdonos vagyok.

    Az alapbeállítások után elkezdtem felmásolni a sok-sok cuccot hálózaton keresztül a Nasira, Win7-en TotalCommander 8.51-el, ami szépen beindul és másol... egy darabig, (nem tudtam egzaktan rájönni, hogy bizonyos idő után vagy adatmennyiség után) de egyszer csak megáll és dobálja a következő hibákat:
    "Hiba: Nem írható <fájlnév> Szüntesd meg az írásvédettséget!"
    És bármit nyomok, megáll a másolás. Várni kell valamennyit és kikeresni hol is tartott és kis idő múlva újraindítva már beindul megint a másolás és ha szerencsém van sokáig megy is.
    A NAS-on kikapcsoltam a media konvertálást, a PC-n a vírusírtóban kivételnek felvettem a NAS startert (mondjuk ez ilyenkor mind1), a tűzfalat lekapcsoltam (ez is felesleges, mert másol egy darabig).
    Próbáltam a sebességhatárt megadni a TC-ben de akkor is "elfáradt". :( Próbáltam úgy hogy minden futó programot leállítottam, csak a másolás ment, úgy sem volt jó.

    Mi lehet vele? Elfogy a NAS erőforrása?
    (Azért a másolás egy alap funkció szerintem. Igazából nem is kellene másért nekem a NAS.)
    Légy szíves segítsetek, hogy mi lehet a gebasz, mert nagyon bosszant, hogy nem működik jól.

    Köszi előre is!

Új hozzászólás Aktív témák