Új hozzászólás Aktív témák

  • VS461

    tag

    Üdv Urak, Hölgyek!

    Nemrég vettem egy ilyen NAS-t, és ma egyszer csak megállt a Transmission a letöltéssel. Ez meglassította az egész hálózatomat, majd, miután pause-t nyomtam az egy szem linux disztróra :D , a net elérésem oké lett, viszont a NAS státuszt nem lehetett elérni. Újra bejelentkeztem az asztali NAS Starter Utility-vel, újra elindítottam a linux disztrót, minek az lett a következménye, hogy a TM-ben megjelent másodjára is a letöltés, eltérő peer-ekkel, eltérő százalékos állással, 100%-on pörgő CPU-val. A RAID1 kötetem állapota meg "leromlott"-tá vált.

    Egy újraindítás után a NAS már normál adatokat ad magáról, 44 °C, CPU és RAM aktivitás alig, viszont a belső kötetem állapota továbbra is "leromlott". A TM-et nem indítottam újra, amúgy is éjjelre szünetel a letöltés, mert túl hangos a gyári venti. A SMART adatok szerint a lemezek rendben vannak, 37 °C mindkettő.
    A NAS 4.70-es firmware-rel rendelkezik, a két vinyó WD Red 3TB, a RAID1 kötet kb 55%-a foglalt, linux disztrókkal.

    Mi lehet a baj? Köszi!

    [ Szerkesztve ]

    Helicopter pilots are different... "За всю историю никто и никогда не сумел завоевать Афганистан. Hикто и никогда" - 9я рота

Új hozzászólás Aktív témák