Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    Engem az érdekelne igazán hogy egy ilyen dedikált nason megoldható lenne-e az hogyha én a gépen elindítok egy torrent file-t akkor automatikusan a nas húzza le és/vagy a webes interface-n keresztül elindítani a kívánt torrentet, és el lehetne indítani/megállítani, de minden felhasználó csak a saját torrentjeihez (és persze fájljaihoz) férne csak hozzá. Esetleg priorítást állítani neki? (alul írom miért)

    Nekem ez azért lenne fontos mert itthon mindenki eszeveszettül tölt, torrentezik még akkor is ha nem fontos amit le szeretne tölteni. Ezt egy az egyben kikapcsolnám, és csak a NAS tudna kimenni torrentezni a netre. Be lenne állítva hogy mondjuk hajnali 2-től 6 ig mennek a torrentek utána mindent automatikusan megállít, kivéve azokat amelyeknek külön engedélyezve van hogy letöltsenek (priorítás).
    A lakásban található X (X>1) személy, és nem szeretnénk hogy egymás letöltött filejaiba belepiszkáljon más, esetleg piszkálják egymást mert épp az egyikünk Kelemen Anna videókat töltöget netről. Illetve az sem lenne rossz hogy egy quotát szabni hogy márpedig Kis Józska nem tölti tele a 2TB-s videót 4k-s lótenyésztő videókkal :D

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák