2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Kanczy

Kanczy
(addikt)

Azért a DLC-k természetére kíváncsi lennék, de valsz. úgyis buy lesz, MK-hoz is megvettem :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#2) oriic válasza Kanczy (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Új karakterek mi más.

Live-Die-Respawn

(#3) Mister_X

Mister_X
(nagyúr)

Ma már mindenhez kötelező a Season Pass és a DLC hegyek :U

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake." --- A warezt tiltja a bushido.

(#4) ASTON117

ASTON117
(tag)

Azt hinné az ember hogy a 15 dollár a season passért nagyon olcsó de a Mortalhoz sem adtak ki túl sok mindent. Abba van 4 új karakter meg pár új skin dlc? Szóval aki megveszi az szerintem ne várjon csodákat.

(#5) Kanczy válasza ASTON117 (#4) üzenetére

Kanczy
(addikt)

Hát, tényleg nem sok, de ha belegondolsz, akkor elméletben ez a pár karakter akár többszáz óra bónusz játékidőt is jelenthet.

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) Föcsök

Föcsök
(aktív tag)

Igen itt is 4 új karaktert adnak három áráért (tehát akkor ilyen 1000HUF lesz kb egy ha egyesével vesszük őket), meg 3 bonus Flashpoint-os skin, amit Aquaman, Deathstroke, meg Wonder Woman kap. Hát nem tudom. Emlékszem MK-nál nem volt ilyen a kezdet kezdetén, én meg egyesével vettem meg őket. Téptem is a hajam mikor az utolsó dlc karakter után kijött a season pass ami még olcsóbb is volt.-.-" Lehet várok majd ezzel, úgyis az a 24 karakter elsőre bőven elég lesz. :))

(#7) Dr. Student

Dr. Student
(aktív tag)

Ebből a játékból várható demo ?

Dr. Student

(#8) Föcsök válasza Dr. Student (#7) üzenetére

Föcsök
(aktív tag)

Két éve az MK-nál 2 héttel a megjelenés előtt volt. Ha ezt vesszük alapul, akkor talán most is lesz.

(#9) Dr. Student válasza Föcsök (#8) üzenetére

Dr. Student
(aktív tag)

Így legyen, remélem valami infó lesz róla hamarosan.

Dr. Student

(#10) Kanczy válasza Föcsök (#6) üzenetére

Kanczy
(addikt)

Ez az infó valahol angolul megvan :F

(#11) MaYDaN

MaYDaN
(tag)

Biztos itt is lesz Komplett Edition vagy ilyesmi csak az a baj hogy az sokára. Addig nem tudok várni. :)

[ Szerkesztve ]

---// Steam: m a L L o Y // Uplay: maLLoY... // Battle.net: maLLoY#2971 //---

(#12) Kanczy válasza MaYDaN (#11) üzenetére

Kanczy
(addikt)

Na igen... nem véletlen így adják ki :(

(#13) Dr. Student

Dr. Student
(aktív tag)

Nah kijött a demo, kinek hogy tetszik ez a game ?

Hiányolom belőle a ruhák szakadását .... :(((

Dr. Student

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.