2019. augusztus 22., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) DeltaPower

DeltaPower
(őstag)

jó kis játék :)

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#2) t-real

t-real
(tag)

Teljesen függővé válik tőle az ember... :B

(#3) Ste

Ste
(addikt)

Egy barátom lett teljesen függő :)
Meglepően jó játk az biztos. Mondjuk nekem a flash tower defense-ek viszik a prímet

(#4) 30z.Samu

30z.Samu
(nagyúr)

Tényleg jó játék! :K

Sic Parvis Magna

(#5) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Flash tower defence játékok, értékelés szerint sorba rendezve. A Flash Plants vs Zombies még nem került a listába.

(#6) Ste válasza ollie (#5) üzenetére

Ste
(addikt)

köszi linket, jó gyűjtemény

(#7) hommeros

hommeros
(őstag)

Már végig is vittem, tényleg klassz. És időrabló :((

Le style est l' homme même. | Azt mondani, hogy nem érdekel a magánélethez való jog, mert neked nincs titkolnivalód, ugyanolyan, mintha azt mondanád, hogy nem érdekes a szólásszabadság, mert nincs mondanivalód.

(#8) mephi666

mephi666
(veterán)

jókis játék... nyomattam pár hétig, aztán csömör és nem is indítottam el :( habár ez az én hibám... rákattanok általában valamire és hányásig nyomom :) 1-2 kivétel van csak, amit nem bírok abbahagyni, akármikor kezdem el: ilyen pl a diablo1 :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) mad1 válasza mephi666 (#8) üzenetére

mad1
(veterán)

En ma is nyomom,165os a fám,azon kivul mindenem megvan,leszamitva hogy az aquariumom nincs tele.

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#10) (Darkwood) válasza mad1 (#9) üzenetére

(Darkwood)
(őstag)

A fa csak a zsét viszi! :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#11) ollie válasza (Darkwood) (#10) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Akkor olyan mint a nők. :DDD

(#12) mad1 válasza (Darkwood) (#10) üzenetére

mad1
(veterán)

Es ott latszik hanyadik szinten vagy,de csak ha mar mindent megvettel.
ollie
:C :DDD :C

https://hardverapro.hu/tag/mad1.html

(#13) (Darkwood) válasza ollie (#11) üzenetére

(Darkwood)
(őstag)

;]

mad1: Na, nekem annyit nem ért meg!

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.