Új hozzászólás Aktív témák

  • #04824576

    törölt tag

    válasz jozefgucci1 #32 üzenetére

    Háttérzajnak a rádió dettó ugyanaz, mint a TV. A különbség az, hogy a TV-ben még mennek olyan dolgok, amik érdekelnek annyira, hogy fél füllel hallgatom (nézem), a rádióban meg nincsenek.

    Bekapcsolok egy ismeretterjesztő csatornát, vagy valamit, amin vígjáték sorozatok mennek, mint a Jóbarátok, két pasi, meg egy kicsi, stb.
    Annyira egyik sem érdekel, hogy direkt azért leüljek, hogy mint egy rendes sorit, elkezdjem végignézni, de annak, hogy valami szóljon a háttérben, pont jó.

    Nem tudom, mit nem lehet ezen érteni?!

    Mondjuk kétlem, hogy valaki leül a TV elé azzal a céllal, hogy ő most a koalák párzási szokásairól tanuljon. De ha csinálod a napi dolgaidat, és közben érdekes dolgokat hallasz, akkor miért ne?

    Persze, megtehetném, hogy stream-ről, vagy offline teszek be valamit, és akkor nem kell TV előfizetést fizetni, de itt pont az a lényeg, hogy nem kell azon agyalni, mit is nézzek. Beteszek valamit, és had szóljon.

    Mondjuk azt azért hozzá kell tenni, hogy a TV másra viszont teljesen alkalmatlan. Én el nem tudnám képzelni, hogy teljes odafigyeléssel nézek egy filmet, ami a TV-ben megy. Felb...na a sok reklám. Ha anyámék néznek valamit, én meglátom, és kedvet kapok hozzá, nem ülök oda, hanem leszedem magamnál, és megnézem offline.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák