Új hozzászólás Aktív témák

  • Madwe

    nagyúr

    válasz vzozo #38 üzenetére

    Karácsonykor, síeléskor, utazáskor netkapcsolattal, vagy akár offline előre letöltve majd kapcsolat esetén progresst visszatöltve? nyaraláskor lefekvés elött pl egy 20 perces sorozatot megnézni? Barátnőnél vendégségben közösen nézni? munkaidőben holtszezonban ;] ? rengeteg alkalommal jól tud jönni, még ha ritkán is él vele az ember, biztos akkor is találna 1-2 alkalmat arra h jól jöjjön..
    Nem tudom te mennyi sorozatot s milyen gyakran nézel, de ha jellemzően nem bindge watchol az ember s nem naprakész mindennel, akkor nem feltétlen tudja, h hol tart, néha még az évad is kérdéses nekem pl :D
    Kényelmi funkciók, amik neked nem kellenek, s elképzelhetetlen számodra, h másnak kéne, grat :D

    (#40) atike Az atmos hang a tévé lejátszójáról kapásból nem atmosként fog kijönni. A jelenleg elérhető hdmi 2.1-es eARC, abban a pár idei ritka tévében amiben már van, abban se megy át, mert nincs 100% lefedettség rá. Persze ha külső lejátszóval nézed s azzal használod a dlna-t akkor nem szóltam.
    És mégegyszer: nyilván onnan indult az érvelés, h plex s hasonló backend társai arra a problémára ad megoldást, ha nem egy darab eszközön nézi CSAK az ember a tartalmat s ne adj isten még távolról is elérné...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák