2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) fornettisuti

fornettisuti
(addikt)

Ezzel még játszik valaki?🤔

Samsung S7 - LG Gpad 8.3 - Huawei Watch GT - Xiaomi MiBand2

(#2) eeXaa

eeXaa
(őstag)

AWESOME!

(#3) Segal válasza fornettisuti (#1) üzenetére

Segal
(addikt)

Szerinted ha doborogne a jatek akkor ingyenesse tettek volna? Meg 10% kedvezmenyt sem adnanak ra...

(#4) wesder

wesder
(veterán)
LOGOUT blog

Király, vègre kipróbálom.

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#5) ribizly

ribizly
(veterán)

Na ez egy remek hír! :C
Ki is próbálom!

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#6) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Pár hete majdnem megvettem.
Hát most mentem pár kört és beleszerettem! Egy kis felüdülés a PUBG után :C

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re!

(#7) Johnny_vT

Johnny_vT
(aktív tag)

Idejét sem tudom mióta van a Steam könyvtáramban. Még valamelyik Bundle-ben szereztem be aprópénzért, de most az ingyenesség miatt szerintem nagyon sokan visszatérnek vagy belekezdenek. Ha valamikor, hát most érdemes lesz kipróbálni :))

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#8) eeXaa válasza Johnny_vT (#7) üzenetére

eeXaa
(őstag)

...plusz kapott egy új módot is...

(#9) Jinxb1rd

Jinxb1rd
(őstag)

Amilyen gyorsan felkerült a gépemre, olyan gyorsan el is tűnt. :U

https://hardverapro.hu/apro/uj_makulatlan_xiaomi_mi_9t_64_gb_elado_fekete/friss.html

(#10) Fryskitt

Fryskitt
(addikt)

:C

I swore never to be silent, whenever and wherever human beings endure suffering and humilitation. We must always take sides. Neutrality helps the opressor, never the victim. Silence encourages the tormentor, never the tormented.

(#11) gabo89

gabo89
(senior tag)

Múlt hétvégén vettem egy steam kulcsot aprón. :DD

indul a görög aludni

(#12) Sub-ZeRo válasza gabo89 (#11) üzenetére

Add el... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."| Track IR 5.| Honor 8

(#13) Fred23

Fred23
(veterán)

Tegnap éjjel ki is próbáltam, tetszik összességében. Ötödik lettem másodjára, el is mentettem a képet. :D

(#14) Sanchez638

Sanchez638
(addikt)

Miért emlékeztem, hogy ez egy zombis game? De trailer alapján nekem biztosan felejtős.. :))

Utalásnál mindig írj tárgyat. Számom az adatlapomon. Privát számot nem veszek fel!

(#15) Fred23 válasza Sanchez638 (#14) üzenetére

Fred23
(veterán)

Több játékmódja van, az egyik szinte egy az egyben PUBG -és persze zombik nélkül.

(#16) ribizly válasza Fred23 (#15) üzenetére

ribizly
(veterán)

Egyetlen gond ezzel, hogy amíg a PUBG-t legalább 1.5M ember játsza, addig ezt az immár ingyenes cuccot még mindig "csak" 150.000-en. Ami amúgy egy nagyon szép eredmény, de sajnos úgy tűnik nem akkora az érdeklődés felé.
A PUBG-nél nagyon jól tudják, hogy nem szabad szegmentálni a játékosbázist, mert pont az a lényege és azért működik. Már az is szegmentálja a játékosokat, hogy megkülönbözteti a FPS meg TPS nézetben történő játékot, meg a 1-2-4 fős csapat alapú csatákat. Ha ebbe még belevennének több játékmódot ott lehet vége is lenne...

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#17) tepenzed

tepenzed
(őstag)

Adtam neki még egy esélyt, első kör után töröltem. Ez a játék tavalyhoz képest semmit nem fejlődött, borzalmasan néz ki, a karakterek mozgása mobiljátékra emlékeztet, majomparádé az egész a sok idióta skinnel.

(#18) Fred23 válasza ribizly (#16) üzenetére

Fred23
(veterán)

Ha fizetnem kellett volna érte, kritikusabb lennék, ingyen viszont nem vagyok hajlandó fikázni! :D

Ma is nyomtam, volt egy második helyezésem is, majdnem megnyertem. A végén voltam csak hülye, hogy AK-val támadtam gránát helyett az utolsó, kocsival mászkáló ellenfelem. Szóval nekem bejön ez a játék.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.