Hirdetés

2018. november 16., péntek

Gyorskeresés

(#1) 30z.Samu

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Ha így indul majd a PUBG PS-en is, akkor azt mondom, hogy egye fene, ennyit megért. :DDD

Sic Parvis Magna | Eladó játékok Nintendo 3DS-re és Wii-re. Részletek az adatlapomon!

(#2) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Közben hivatalos infó még mindig nem jött, de Support szerint csak hétvégén lesz ingyenes mindkettő játék.

Live-Die-Respawn

(#3) marcarc válasza oriic (#2) üzenetére

marcarc
(senior tag)

mindeközben probléma nélkül hozzáadta..

(#4) Silenc3Hun válasza oriic (#2) üzenetére

Silenc3Hun
(őstag)

Nekem is azt írja, hogy simán letölthetem mindkettőt, mert hozzáadta a libraryhoz. Mindegy, nem fogok sírni, ha elveszik :D

Xiaomi Redmi Note 4 | Xbox ONE | Xbox 360E | Lenovo ThinkPad X230

(#5) marcarc válasza Silenc3Hun (#4) üzenetére

marcarc
(senior tag)

Ezt már nem veszi el tőled senki, amikor 59,99ft ért adták a star wars filmes pakkot akkor se tunt el csakmert ők elbaszták. :D

(#6) oriic válasza Silenc3Hun (#4) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

El nem veszik, de sanszos hogy csak vasárnapig, vagy hétfőig lehet vele játszani. Érdekes a dolog, mert ahogy Xbox topikban is linkelte korábban kollega, korábban más volt mindkét játék neve a store-ban, az elmúlt órákban változtatták meg őket.

Live-Die-Respawn

(#7) 30z.Samu válasza marcarc (#5) üzenetére

30z.Samu
(PH! nagyúr)

Ennyiben akkor korrektek. :)

Sic Parvis Magna | Eladó játékok Nintendo 3DS-re és Wii-re. Részletek az adatlapomon!

(#8) eL Geri

eL Geri
(senior tag)

Asszem most már hivatalos!

Már sajnálom, hogy behúztam nemrég. Igazából nem kellenek, főleg nem csak egy hétvégére :( Na majd el kell tüntetnem a listámról, ne is zavarjanak.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.