Új hozzászólás Aktív témák

  • hallador

    addikt

    válasz bambano #13 üzenetére

    Érdeked? :D :)) , Mesélj kérlek arról, hogyan lehet valaki osztályvezető (8 éve), egy Windows, Linux üzemeltetésen, ha nem tudja mi az a Windows cluster. Nem ismeri fel a Debian jelét, az hagyján de annyira nem ismeri a náluk használt kereskedelmi Linuxot, hogy megnézze milyen mountok vannak a Linuxon. vagy éppen nem ért semmihez ami Linux? Hogy lehet valaki osztályvezető, egy hardver osztályon, ha semmi köze az x86-os, powe hardverhez, nem tudja mi az a LUN, nem érti a storage pool fogalmát. Hogy lehet egy applikációs osztály vezetője, ha nem érti a saját alapszoftvereinek a működését sem?
    Hogy lehet egy virtualizációs csoport vezetője, ha be sem tud lépni egy VMware-be?

    Már ne is haragudj, de a kéz kezet mos foci haverokat teszik be vezetőknek. Na nekik magyarázd el, hogy milyen "jogszabályokra" gondoltál. Ja nem egyedi eset kb 20 cégből 18-nál így van.

    Na nekik magyarázd el, hogy mit tudsz cáfolni, nekem nem kell, mert nálam az ITIL az alap és az arra épített folyamatok halmaza, melyek természetesen a jogszabályokkal képesek működni...

    Őket kellene képezni, nem engem, én leírtam mi a nagy magyar valóság, nem azt, hogy szerinted mi van a jogszabályban.

    (#14) Kékes525

    Irónia volt. Pont ez az, hogy nem érti valaki, hogy 2500 VM-nél miért van szükség egy CMDB-re, miért nem elég a mindenki által szerkesztgetett Excel tábla, miért van az, hogy idióták vannak olyan posztokon, akiknek köze nincs a szakmához. Ez igazából a szocializmus mai megfelelője.

    [ Szerkesztve ]

    The further a society drifts from truth, the more it will hate those that speak it. (George Orwell) [Work Machines: HP EliteBook, HP ProBook & Linux Mint 20 ; Entertainment: Apple Macbook AIR M1]

Új hozzászólás Aktív témák