Új hozzászólás Aktív témák

  • L4mie

    veterán

    Ohh csodás story....nem is volt igazi kocka 4 év alatt csak 400+ played :D

    Nekem szomorúan ért véget a pályafutásom, jobb volt úgy mert már csak fájó emlékeket idézett volna elő.

    De legalább jó drágán eladtam az accot ^_^
    Amúgy annyi, hogy tudni kell a helyén kezelni a dolgokat és teljesen jól lehet élni.

    Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

  • Morgal

    tag

    válasz nepszter1 #38 üzenetére

    Én is így vagyok vele, bár én játszottam eredetin is. Ott azért kicsit nagyobb a függés, mert valahogy mindig az volt az érzésem, hogy ki kell használnom a pénzt amit befizettem - igazából azért mert épp hogy megtehettem :) Amikor megjött a Cataclysm volt hogy napi 4-5 is lement, miközben aludtam meg farmolt a fishing bot.

    Azután eléggé elkezdtek baszogatni a guild-ben hogy nem veszem komolyan a raid-eket meg nem játszok eleget és végül abbahagytam az eredetit (mellesleg olyan guild volt amiben mindenki 20-30 között volt és dolgozott napi rendszerességgel!).

    Most a legnagyobb törtszerveren játszogatok, de valahogy már nincs az a késztetés, hogy játszanom kell, néha felnézek eljátszogatok, segítek az ismerőseimnek, beszélgetek külföldiekkel és ennyi.

    Több éves stabil párkapcsolatom van, munkám van és normális életem. Igazából ennek a játéknak semmi köze az élet elrontásához, a videóban szereplő gyerek is egy baromi gyenge jellemű valaki lehetett (már ugye megváltozott), az ilyen emberek a rendes életben sem sikeresek ezért keresnek egy olyan helyet ahol elfogadják őket, esetleg még fel is néznek rájuk. Van egy ismerősöm aki 6! évet játszott, mint a videóban szereplő srác, közben a játéknak köszönhetően letette a felsőfokú nyelvvizsgát, egyetemre jár és mellette dolgozik.

Új hozzászólás Aktív témák