Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Daelion

    őstag

    válasz myckey #3 üzenetére

    Kenat 2 napja fejeztem be, nekem eddig az év játéka bár túl sok új játékot nem játszottam idén mert mindig valami 2-3 éves izét játszok de akkor is. :D

    HZD-t nyár folyamán vittem végig az is nagyon jó volt, kár hogy most megint várhatok majd a Forbidden West-re mert nincs konzolom és nem is tervezek.

    Ebből meg eddig csak a demót próbáltam de az tetszett, valamikor erre is sort kell kerítenem csak engem is mindig lefoglal valami más játék.
    Bejönnek ezek a mitológia alapú játékok +narratív stílus is tetszik.

  • Daelion

    őstag

    válasz myckey #6 üzenetére

    Na igen én is hasonlóan vagyok ezekkel, eleve már nem tudok/nincs kedvem napi pár óránál többet játszani mint régen és így lassan is haladok.
    Mass Effect Legendaryt is megvettem amikor megjelent és valahogy június vége fele fejeztem be ~250 belerakott órával. :DDD

    RDR 2-t is ezért nem mertem még elkezdeni mert az is nagyon hosszadalmas lenne és akkor nekem kb teljesen kimaradt az egész AC széria az első részt leszámítva meg a Black Flaget próba szinten játszottam.

    Jövőre ~tavasz környékén meg lehet megyek vissza MMO-t játszani szal szép lesz mondhatom és még Wonderland is jön ami első napos vétel lesz szal érdekesen fogok ráérni/haladni. :C

    Ilyesmi 'morális' gondjaim nekem sincsenek, valami tetszik és érdekel/le van árazva akkor megyek oszt játszok vele meg fent van kb összes launcher is gépen mert nekem az is mind 1 kutya. :B

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák