Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • myckey

    veterán

    válasz Daelion #9 üzenetére

    Nekem is van mindenféle indító felület ( szépen szólva :DDD teli van játékprogramokkal, de alig- alig kap el valami. pedig alapvetően mind érdekel, nem véletlenül van meg.
    tesséklássék módon, még ingyé sem szoktam őket bezsákolni.

    De csak nagyon módjával játszadozom velük.
    Múltkor volt, hogy a KOTOR 1-2 vel voltam el, mindenféle módosítással, hogy fusson olyan nézetben, ahogy ma illik. :D Az összes többi game ellenére....

    Sokszor azt veszem észre, hogy inkább visszakanyarodok azokhoz a játékokhoz, vagy hasonlóakhoz/olyan stílusúakhoz( koppintáshoz, hogy a kollégát idézzem ) , amik már a szívemhez nőttek, még a "kezdetekkor".

    HZD, valamikor tavaly nyáron vettem meg....van benne kemény 20 órám, sem. Pedig a zsánerem a nyílt tér, meg a mechadínó vonulat és parádésan néz ki stb....de nem, mert időigényes. :D
    RDR2....hónapokkal ezelőtt, talán már több is lassan. De nem, pár óra játék. Hiába remek játék.

    Inkább belépek olyanba, amiben 1 óra alatt, haladok valamit előre. vagy fél óra alatt, és annyi volt a hétre a játék. :R
    ( focis vagy sport programokban is ezért van sok 100 órám, mert összegyűlik, de csak komótosan. vagy ilyen a stratégia/menedzselős game is....ezekben nincs végjáték, csak a Fun kedvéért elütöm az időt, aztán lépek )

    Jól kinyírtuk a topicot ;]

    [ Szerkesztve ]

    "Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

Új hozzászólás Aktív témák