Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Urshini #36 üzenetére

    A gyorsabb fejlődés mióta okoz előnyt a csatatéren? Miben befolyásolja azt, hogy tudsz-e nyerni? A prémium cuccok sem hoznak a csatatéren akkora előnyt, hogy legyen értelme értük fizetni, el lehet durrantani körönként 2-3 darab kreditért vásárolt prémium lőszert, de többet nem nagyon, mert erősen elvesz a profitból. A prémium fogyóeszközök sem hoznak annyit, hogy normál csatában értelme legyen elhasználni őket (CW-n annál inkább, de az meg más műfaj és ott az eredményes klánok amúgy is a bevételből osztanak vissza a játékosaiknak goldot, nem a saját pénzeden kell azt sem finanszírozni)

    Egy időben rendszeresen vásároltam ilyeneket, CW-re is mentem, volt folyamatosan prémium fiókom. Aztán bő egy éve semmit nem költöttem már a játékra, ha tehetném (sajnos nem lehet) akkor a bent lévő 6000 goldomat visszaváltanám euróra. És érdekes módon még mindig semmi hátrányt nem érzek, maximum csak azt, hogy a nagyobb tankokkal (tier 8 felett) nullszaldós köröket hozok legtöbbször, de a magasabb tierekben van a legtöbb nyomi lemming, így mostanában inkább tier 6-7-ben játszom, onnan meg csorog rendesen a kredit prem nélkül is.

    Az automata tűzoltó nagy előny, de a manuális tűzoltót is lehet elég jól használni, plusz egy kis újabb kihívás, hogy milyen gyorsan nyomod meg a hozzá rendelt gombot.

    És akkor arról nem beszéltünk, hogy aki béna, az prémium fiókkal is csak annyi profitot meg XP-t termel, mint egy jobb ingyenes játékos. A prémium csak akkor ér igazán valamit ha már tapasztalt, értékes játékos vagy.

    15.000 kredit + 50% és 25.000 kredit + 50% között hatalmas különbség van. XP-re szintén ez vonatkozik.

    És akkor visszalyukadunk oda, hogy ebben a játékban HA FIZET HA NEM, az fog érvényesülni és gyorsan fejlődni aki tud is vele játszani, hajlandó tanulni, odafigyelni és az agyát használni.

    Arról nem beszélve, hogy nem tudom mióta kéne teljesen ingyenesnek lennie egy ekkora játéknak. Ez egy MMO, máshol az alapjátékot kell drágán megvenned, majd még 15 EUR / hó havidíjat KÖTELEZŐEN fizetned, különben be sem léphetsz. Itt ingyen van az alapjáték, 10 EUR egy havi prémium és ha nem fizeted, akkor is beléphetsz és a csatatéren pontosan ugyan olyan eredményességgel harcolhatsz, mint premium mellett.

Új hozzászólás Aktív témák