Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Raysen623 #20 üzenetére

    Ha gold nélkül nem tudod átlőni az ellenséget az nem a játék hibája. Nekem megy, pedig nem vagyok no-life, csak utánanézek a tankok gyengepontjainak, meg vannak fasza videók (magyar nyelven is ha nem megy az angol) amikből jó taktikák leshetők el. Sőt, térj be a WOT topikba, ott is tucatjával vannak akiknek megy.

    Még mindig ott van az accountomon 6000 gold, de már egy éve nem költöttem belőle, pedig 2-3 naponta játszom rendszeresen. (Lőszerre sosem költöttem csak prémium előfizura a gyorsabb fejlődéshez).

    Még csak azt sem mondanám, hogy különösebben nehéz lenne gold nélkül. Lassabb a fejlődés, de csak 50%-kal. 100 csata helyett 150 csata után van meg az új tank... Jajj... Jajj... Ez aztán a pay-to-win.

    Arról nem beszélve, hogy a pénzért vett gold nem hatékony, elég kevesen vannak (0,00001%) akik normál csatában ezt durrogtatják mert iszonyat drága, aki meg kreditért lövi a gold lőszert az nagyon ráfizet.

    Hangsúlyozom: A győzelemhez nem kell fizetni! A győzelemhez tudni kell játszani és így van ez rendjén. A sok hülye aki zsigerből utasítja el a tanulást meg a kihívásokat, az mindig keres kifogást, hogy miért nem megy a játék, csak magát nem okolja.

Új hozzászólás Aktív témák