Hirdetés

2017. augusztus 20., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) vegitossj7

vegitossj7
(PH! addikt)

Biztos vétel, de egy balance patchig nem és 12 ezer forintért... :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#2) Ultrazord

Ultrazord
(fanatikus tag)

Most komolyan, mi ez a hype ekörül a játék körül? Ki akar 20at rácsapni egy ostoba gépre egy életlen szarral?
Komolyan nem értem, hogy a grafikán kívül ez a játék mit tud felmutatni. Ryse ugyan ilyen volt.
Anno a severance, blade of darkness volt nagyon fasza game.

(#3) myckey válasza Ultrazord (#2) üzenetére

myckey
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Komolyan, ha fogalmatlan vagy, minek szólsz bele?

Komolyan nem értem. :Y

Bár, ez egy fórum, itt ez a divat, majdnem elfeledtem. :))

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) vegitossj7 válasza Ultrazord (#2) üzenetére

vegitossj7
(PH! addikt)

2 percnél többet gondolom nem láttál belőle, játszani meg elvből nem volt kedved. Van benne tartalom, de a balance patch (High-end plays) nem árt. Picit nerfelni az out of staminát, parry-t, egyszerűsíteni 1-2 dolgot.

4 teszten is voltam, de csak a 4. tesztnél jöttem rá, hogy lehet parry-zni is... Vikingek FTW.

(#5) mikej95 válasza vegitossj7 (#4) üzenetére

mikej95
(fanatikus tag)

PVP-n igazítani kell, de ahogy elnéztem a (korábbi) videókat vagy valami könnyített fokozaton demózták vagy értelmetlenül könnyű a PVE. Persze legutolsó stamina menedzseléses játék a DSIII volt amivel szenvedtem játszottam.

(#6) Cagm^c

Cagm^c
(tag)

Hétvégén kipróbáltam az open bétát. Előzőleg nem volt vele tapasztalatom, nem néztem róla gameplay videókat. Így aztán 5 perc multi után uninstall lett a sorsa. Nem értettem miért csapnak agyon, ha egyszer jó irányba védekezek. Meg miért 13-as szintű volt az ellenfelem egyből az első meccsen, mikor azt se tudtam merre van az előre...

De már bánom, hogy nem adtam neki több időt. Videókat, streameket elnézegetve elég összetett a harcrendszere. És plusz pont, hogy a fejlesztők mertek valami újat lépni.

Megvenni nem fogom, ez a fajta játékmenet szerintem nem fekszik nekem. De jó, hogy van egy ilyen is. Igazi hiánypótló. És jó nézni videón, ahogy nálam ügyesebb emberek csépelik benne egymást. :)

(#7) XFishboneHUN válasza myckey (#3) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

Tök feleslegesen offolod szerencsétlent...Tudtommal szabad vélemény nyilvánítás van. Nem csak a te oldalad létezik...

Én speciel 5-8 ezernél többet nem fogok ezért a játékért adni, mondom ezt úgy, hogy végigtoltam masszívan a zárt és a nyílt bétát is....

Az elképzelés nem rossz, látok benne lehetőséget, de a harcrendszer katasztrófális, van még hova ezt patchelgetni....

Nem mellesleg sokat árul el a játékról az, hogy alig telt el egy nap a megjelenés után, már aprón 10-12 ezerért adják a For Honort. Nem adok neki 2 hónapot és már akciózva lesz a játék.

Xbox GT: X FishboneHUN, Xbox ONE, iPhone 6S Silver 64GB, ASUS K53SV-SX562D, Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1

(#8) Dr. Akula válasza XFishboneHUN (#7) üzenetére

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

Némi sávszélességet azért megér. :D

PS4 - Samsung S7 Edge - Fujitsu Lifebook E736 - i7-5930K, 32GB DDR4, MSI GTX1080 Gaming X SLI, ASUS X99 Sabertooth, Samsung 950Pro M.2 NVMe 512 GB, Logitech G900

(#9) XFishboneHUN válasza Dr. Akula (#8) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

Annyit meg ez kétségtelen ;] :P

Xbox GT: X FishboneHUN, Xbox ONE, iPhone 6S Silver 64GB, ASUS K53SV-SX562D, Logitech G633 Artemis Spectrum 7.1

(#10) myckey válasza XFishboneHUN (#7) üzenetére

myckey
(PH! addikt)
LOGOUT blog

A harcrendszer?

Értem, rendben van.

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11) wjbhbdux

wjbhbdux
(PH! addikt)

r6 siege és division között fél úton van a játék népszerűsége az első napokhoz viszonyítva, ebből még bármi lehet.

(#12) Ultrazord válasza wjbhbdux (#11) üzenetére

Ultrazord
(fanatikus tag)

Kár, az emberek igazán tanulhattak volna belőle, hogy ne vegyenek több ubisoft játékot

(#13) Zedz válasza Ultrazord (#12) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Ubisoft játék a korral nemesedik. :)

Ha valami - bármi - tovább tart mint 90 másodperc, arra már scriptet kell írni.

(#14) jozs6200ax

jozs6200ax
(tag)

Nyílt bétával játszottam 3-4 órát .Egy misét megér ,ha lentebb megy az ára és lesz még aki játszik multiban vele.

(#17) ViZion

ViZion
(PH! félisten)

Nekem is a Ryse ugrott be a harcról... az sem tetszett, ez se győzött meg. :( Marha jól néz ki, de egy óra és nyomnám a dundi DEL-t :D

Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy • Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening.

(#21) radi8tor

radi8tor
(MODERÁTOR)

Maradjatok a topik tárgyánál! Személyeskedésnek nincs helye itt!

(#22) .LnB

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Azért egy kardozós, b*szós témából pont az utóbbit kihagyni...így nem is érdekel. :)

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#23) Zedz válasza .LnB (#22) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Mire gondolsz?

Ha valami - bármi - tovább tart mint 90 másodperc, arra már scriptet kell írni.

(#24) .LnB válasza Zedz (#23) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Nehezen hiszem el, hogy nem volt világos, de azért legyen. Erre: [link]

Szokták mondani a Trónok harcára is, hogy kardozós, b*szós sorozat. Nekem nem jön be ez a stílus.

Sidney Crosby #87 // Pittsburgh Penguins // https://www.youtube.com/watch?v=19IA0VQ0y3I

(#25) Pipó

Pipó
(őstag)

a Fekete Lovag mindig győz!!!!!

"Vannak győzelmek, amiktől jobban alszik az ember. És olyanok is, amik ébren tartanak." Broadchurch

(#26) zo-lee válasza Ultrazord (#2) üzenetére

zo-lee
(tag)

Teljes mértékben egyetértek. Ilyen monoton játék miatt ekkora felhajtást ... 2 gombot kell nyomogatni folyamatosan, quick time event-el kombinálva .... Elég szomorú, hogy erre van igény ...

(#27) Anteris90 válasza zo-lee (#26) üzenetére

Anteris90
(lelkes újonc)

Egy COD-nál nem monotonabb, és nem csak két gombot kell nyomkodni. (vannak kombók)

[ Szerkesztve ]

Zalman Z11 Plus | MSI B150m Mortar | I5-6500 | Palit GTX 1060 JetStream 6GB | 2x4GB HyperX Fury | FSP Hexa+ 400W | BenQ GW2470H

(#28) myckey válasza zo-lee (#26) üzenetére

myckey
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Melyik 2 gombbal lehet ilyen jól irányítani?

Nekem, meg még sokunknak nem jött össze, a mai napig, tőlünk többet is kért, mint 2 gomb. :R

(#29) zo-lee válasza myckey (#28) üzenetére

zo-lee
(tag)

Én kontival próbáltam ki a béta folyamán, ott a jobb trigger, meg a jobb gomb volt a 2 főszereplő, védekezésre meg valamelyik gomba a qte-es védekezéshez.

[ Szerkesztve ]

(#30) zo-lee válasza Anteris90 (#27) üzenetére

zo-lee
(tag)

Akkor csak ügyesen ... :DDD

(#31) vegitossj7 válasza zo-lee (#26) üzenetére

vegitossj7
(PH! addikt)

Alapból 3 gombot nyomsz... Kamera, védekezés, mozgás. Ezek után jönnek a kombók, támadások, védekezések, ebből lesz egy 10-15 gomb is 3 mp alatt egy "profinál". (Kontrollerrel ugye...) És ez csak egy átlagos high-level harc.

Arról ne is beszéljünk, hogy a QTE-nek nem sok köze van ehhez, mert nincs benne az EVENT kifejezés.

Ja és tudod szerkeszteni is a hsz-eket 5 percen belül, de ehhez lehet már 2 klikk kellene, ezért nem kell vele foglalkozni. Inkább írj még 1 idióta hsz-t.

#33) zo-lee: Rendben, látom még mindig nem megy a dolog. Ezek után ne bénázd le a játékot, kérlek.

[ Szerkesztve ]

(#32) myckey válasza zo-lee (#29) üzenetére

myckey
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Ennél azért jóval összetettebb a dolog.

Sok másra is oda kell figyelni, ezáltal pedig más vezérlőt is kell használni .

Nekem is van kontrollerem.

De ha te így megoldottad, gratula. :R

(#31) vegitossj7
Nagyjából így néz ki a dolog. :B

[ Szerkesztve ]

(#33) zo-lee válasza vegitossj7 (#31) üzenetére

zo-lee
(tag)

Személyeskedést talán mellőzhetnéd okoska, inkább foglald el magad ezzel az iszonyat skilleket igénylő játékkal, a vagdalkozás talán nem haladja meg a képességeidet!

(#34) Dtomka

Dtomka
(PH! addikt)

Nem rossz játék ez, biztosan van benne hiba. De készítettek már tökéletes játékot? Van akinek tetszik van akinek nem.

Az alábbi 2 videóból sok minden kiderül:
For Honor Open Beta Live // Jani vs Pisti vs The World || #TRYHARD

FATALITY!!! | For Honor Story Mode #1

(#35) .LnB válasza Dtomka (#34) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

De készítettek már tökéletes játékot?

Igen. De nem az Ubisoft. :D

(#36) Dtomka válasza .LnB (#35) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

:C
Melyik gém az? Ki szeretném próbálni :)

(#37) .LnB válasza Dtomka (#36) üzenetére

.LnB
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Metal Gear Solid :P Bármelyik (kivéve az 5. részt, azt nem engedte befejelzni a fuckonami)

(#38) XFishboneHUN válasza Dtomka (#36) üzenetére

XFishboneHUN
(senior tag)

GTA V :D

(#39) Dtomka válasza XFishboneHUN (#38) üzenetére

Dtomka
(PH! addikt)

Megvan :)
És igaz, majdnem tökéletes gém! A 6 már az lesz :)

(#37) .LnB
Nem ismerem :B , de ezek után ki fogom próbálni ;)

[ Szerkesztve ]

(#40) laceszgamer válasza Ultrazord (#12) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Hmmm... AC széria ( Tudom volt egy Unity is ), Far Cry széria, The Crew, mind Ubis cím, és nem hiszem, hogy olyan rosszak lennének.

For Honor tekintetében meg meglepően jól sikerült az optimalizálás már a bétában is, azért ez sem épp elhanyagolható szempont manapság.

Maga a játék engem sem fogott meg a béta után, valahogy nem láttam benn számomra olyasmit ami hosszú távon le tudna foglalni.
Pár hét múlva meg úgy is kiderül mennyire lesz sikeres ez a játék.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#41) myckey válasza laceszgamer (#40) üzenetére

myckey
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Elég csak a klasszikusokat említeni. :)

Splinter Cell, Ghost Recon, Rainbow Six, Beyond Good , Prince of Persia.
De a Rayman-ek is jók, a maguk kategóriájában.

De Ubit divat szapulni, ez nem új dolog. :N

Peace. :R

A For Honor meg igazán réteg játék.
Nagyon megosztó.

De ettől még egyáltalán nem rossz.

[ Szerkesztve ]

(#42) Ultrazord válasza laceszgamer (#40) üzenetére

Ultrazord
(fanatikus tag)

Ac széria, első kettő talán, de azzal, hogy jővőben/jelenben van a karakter szerintem teljesen tönkrevágták. A késiőbbieket meg a rókabőr maitt.
Crew- nekem az a fél óra kínos namostleszvalami játékélmény végre keresésből állt.
Far cry-ból az első tényleg jó volt, a többi olyan meh... lehetett volna.
EA után az ubisoft akitől elvből nem veszek már semmit. Ja meg az uplay/origin... komolyan...

(#43) laceszgamer válasza Ultrazord (#42) üzenetére

laceszgamer
(PH! addikt)

Ezen a vonalon haladva minden FPS a Wolfenstein 3D óta egy rókabőr, ott is lőni kellett...
AC-ban mégis mit változtassanak? Végül is pont csak az veszne el amiért AC játéknak nevezhetjük.

Far Cry esetét szintén nem értem, a 3-4-Primal pont azok amik elég erőteljesen kilógnak a " megszokott " FPS-ek köréből. Van egy nagy nyitott világ, teljesen más hangulat / rész... nem tudom mit lehet akkor még tenni, hogy egy játék jó legyen.

Ez az elvből nem veszek meg olyan dolog, hogy az ember csak kimarad pár jó játékból. :D
Uplay/Origin oké, nem egy Steam szint még mindig, de szerintem bőven a használható kategória már jó ideje mindkettő.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#44) Goldberg03

Goldberg03
(tag)

Nagyon jónak tűnik, muszáj lesz beszereznem. :)

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.