2019. szeptember 18., szerda

Gyorskeresés

(#1) ProEvoFan

ProEvoFan
(veterán)

:Y
Ez baromira jó lett!!! Azonnal kell, most!:C

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Szerintem elég gyenge, valahogy köze nincs a játékhoz látványban, ráadásul ez a szupermenes Geralt is elég irritáló lett...

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#3) Maxxy10 válasza GodGamer5 (#2) üzenetére

Maxxy10
(senior tag)

Nem akarok kötekedni de tőled még egy pozitív hozzáállást nem láttam...

(#4) BabMester

BabMester
(tag)

Olyan Netflixesen low budget hatása van, kb ezt vártam, gagyi díszletek és embertelen mennyiségű közepes CGI.. nagyon remélem, hogy a forgatókönyvírók tudják ellensúlyozni a dialógusokkal és a cselekménnyel.

[ Szerkesztve ]

(#5) chris0000

chris0000
(senior tag)

szerintem Geralt karakterét eltalálták...

(#6) kwzatz válasza chris0000 (#5) üzenetére

kwzatz
(őstag)

És ennyi. :D (igen, olvastam a könyveket és tudom, hogy "elvileg" azok alapján készül)

(#7) st3v3np3t3r

st3v3np3t3r
(senior tag)
LOGOUT blog (1)

Kár,hogy ezekhez a netflixes sorozatokhoz nemigen készül magyar szinkron :(

Huawei P20 Pro C432 9.1.0.328 + GearS3 Frontier / Fujitsu T730 Win10Pro / Keep Calm Vape On / Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8) Mirman válasza st3v3np3t3r (#7) üzenetére

Mirman
(őstag)

Viszont felirat igen.

(#9) duvi

duvi
(nagyúr)

Nekem abszolúte nem jött át a világ hangulata (könyveket is olvastam és mindhárom résszel játszottam) :( Szerintem Henry Cavill túlságosan "szépfiús" Geralt karakteréhez és a többi színész se igazán passzol. Ne legyen igazam, de a trailer alapján egy fantasy sorozatnak elmegy/jó lesz (remélem), de Witchernek tuti nem :(

Samsung Galaxy S8

(#10) Raysen623

Raysen623
(addikt)

Nekem ez nagyon bejön. A CGI meg hozza a sorozat szintű megoldásokat, ennél töbet várni felesleges.

Top comment YT-ról:

Guys it's netflix we have to be happy that cavil plays geralt's role not Will smith :DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) kwzatz válasza Raysen623 (#10) üzenetére

kwzatz
(őstag)

Én a Dryads of Brooklyn-on röhögtem. :D

(#12) Tsa-bika

Tsa-bika
(senior tag)

Nagyon amerikai, nagyon monster, destiny üres puffogós mondatokkal teli, kínos. Mint néző szívből kívánom, hogy ne legyen igazam, de ez legjobb esetben is átlagos lesz. Cavill meg hiába jó színész, de mint Geralt... ¯\_(ツ)_/¯

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#13) saelin

saelin
(veterán)

Kezdem azt gondolni, hogy ez a film a játék árnyékában fog maradni. Egyszerűen annyira jól teljesített a 3. rész, hogy mindenki valami hasonlót vár ettől is.

Viszont a trailer alapján nem tudom megítélni az egész sorozat minőségét.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) K0vasz

K0vasz
(tag)

a witcher 3 két trailere ennél mérföldekkel jobb volt

(#15) Televan

Televan
(veterán)

Nekem tetszik,kíváncsian várom az első évadot! :K :C

???

(#16) GodGamer5 válasza Maxxy10 (#3) üzenetére

GodGamer5
(őstag)

Akkor nem olvasod túl sűrűn a fórumot...

A sorozat az első trailere alapján ettől függetlenül irtó gyenge, tipikus amerikai cucc.

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#17) misaj

misaj
(csendes tag)

Hmmm... Először olvastam a kommenteket, és utána neztem a trailert, de így egész jó benyomást tett :D remélem nem fogják tùltolni a romantikus vonalat és ha még a forgatókönyv író is jó, akkor nem lesz itt baj. Kicsit aggódom, hogy majd próbálnak fogni a költségeken, és így kevés szörny/látványos mágia lesz, de a netflixes sorozatok egyik sajátja, hogy az első évadok általában rendben vannak, szóval talán nem lőnek nagyon mellé :D

(#18) GuineaPigMan

GuineaPigMan
(junior tag)

Én mérsékelten, de vártam ezt a sorozatot, viszont ez a trailer valami irtó gyenge volt. Ezután már annyira sem várom, mint eddig.

Huawei P20, PC Ryzen 5 2600 / Sapphire RX 580 4GB

(#19) DeathAdder

DeathAdder
(veterán)

Szerintem borzalom, hogy teljesen elvonatkoztatnak a játéktól.

Igen tudom, a könyv... de a játékban hosszú évek, poszterek, címlapok, reklámok, és megannyi élményt követően végre karaktereket is tudtunk párosítani a személyekhez (méghozzá baromi súlyos karaktereket, még a marginális mellékszereplők esetében is), erre ez egy nagyon idegen valami.
A játékban tényleg a legapróbb karakternek is súlya van, és nagyon komoly dialógusok. Annyira kidolgozottak, hogy sok film, sorozat megirigyelhetné, egyáltalán nem vagyok biztos, hogy képes lesz bárki is túljátszani a játékbeli karakterét.

kb. mintha a Gyűrűk urából csinálnának az amerikaiak egy TV sorozatot és teljesen más lenne mindenki, mint a filmben.
Mondjuk Gandalf lehetne éppen egy szétgyúrt állat, Legolas a Dwayne Johnson méretű transz, Aragorn a babaarcú cicafiú, Frodo meg a kis tömzsi látens homo, aki hébe-hóba a néger Samuval fajtalankodik, Gollam meg vízilény kis uszonyokkal.

Nyilván amerika ebből is egy színes szagos fogyasztási cikket akar csinálni, de tartok a cselekménytől is, lévén kelet európai, olyan sztorik vannak benne, amik hozzánk közel állnak és ismerősek, valahol a mi kultúránk része (pl. a lakodalom, a mesevilág, a vidék, az emberek, a dialógusok), ezt nagyon könnyű lehet eltolni más irányba. Bár a vidék talán adekvát lesz, mert ha jól tévedek akkor valahol itt is forgatják.

You'll Never Walk Alone

(#20) Meridian

Meridian
(aktív tag)

A Trónok harca letaszító.

Főleg, ahogyan az uccsó évaddal azt kivégezték...

http://www.taxierden.hu

(#21) DeathAdder

DeathAdder
(veterán)

Jó ezt látni a középkori szláv mitológiai világból

Az ég világon semmi szükség nincs erre a sorozatra :(

[ Szerkesztve ]

You'll Never Walk Alone

(#22) oriic válasza DeathAdder (#19) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

"kb. mintha a Gyűrűk urából csinálnának az amerikaiak egy TV sorozatot"

Készül belőle sorozat. ;]

Live-Die-Respawn

(#23) pilóta válasza DeathAdder (#21) üzenetére

pilóta
(veterán)

Az megvan azért remélem, hogy nem kötelező ám nézni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#24) tatararpad

tatararpad
(senior tag)

Az a nilfgaardi páncél mintha valamelyik Riddick filmből jött volna te jó Isten. 1 évad fog húzni de csak azért mert már leforgatták. Trailer alapján túl amerikai, túl polkorrekt, túl sjw, túl low budget.

(#25) kwzatz válasza pilóta (#23) üzenetére

kwzatz
(őstag)

Szerintem ezt a tanácsot elég sokan meg is fogják fogadni. :D

(#26) Piszmaty76 válasza DeathAdder (#21) üzenetére

Piszmaty76
(kezdő)

Teljes mértékben egyetértek veled. Engem a Witcher 1 (aztán Witcher 2, a Vaják könyvek végül a Witcher 3) épp a kelet európaias hangulatával és szörnyeivel-lényeivel (fojtólidérc, nadály stb.) tudott leginkább magába szippantani. Én is attól félek, hogy a Witcher univerzumot egy modellkülsejű mindenféle 'bőrszínű' (nem, nem vagyok rasszista) szereplőktől hemzsegő tömegtucat amerikai sorozattá alacsonyítják...

(#27) M3oH

M3oH
(őstag)

Nekem jobban tetszett, mint számítottam rá. Cahill a trailer alapján jó választás.

[ Szerkesztve ]

(#28) Narxis

Narxis
(nagyúr)

Imádom a youtube kommenteket, "Geralt from Bodybuildia" :D

(#29) Redviking321 válasza tatararpad (#24) üzenetére

Redviking321
(újonc)

Amúgy már bejelentették a második is harmadik évadot is :) Gondoltam jobb ha szólok :D

(#30) DeathAdder válasza oriic (#22) üzenetére

DeathAdder
(veterán)

na, nemár :DDD

You'll Never Walk Alone

(#31) tatararpad válasza Redviking321 (#29) üzenetére

tatararpad
(senior tag)

Remélem azt te sem gondolod komolyan, hogy ha Netflix pletykál valamiről, az úgy is lesz, és semmi esetre sem az előző évad(ok) teljesítménye és az aktuális költségvetés dönti el, hogy lesz-e több évada egy sorozatuknak...

(#32) Redviking321 válasza oriic (#22) üzenetére

Redviking321
(újonc)

Ha jól tudom, az a másod korban fog játszódni, és ha igazak a hírek, Númenor bukása és/vagy Szauron felemelkedése lesz a téma.

(#33) oriic válasza DeathAdder (#30) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Amazonra jön, előzmény lesz.

Live-Die-Respawn

(#34) ProEvoFan válasza GodGamer5 (#2) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Még jó hogy semmi köze a játékhoz.
A könyv alapján készült a film...

(#35) FunPro válasza DeathAdder (#21) üzenetére

FunPro
(aktív tag)

Mobilnetről most nem tudom megnézni az előzetest.

Ez most yen, triss vagy vessemir? ;]

"Sanity is a state of mind that you believe in, sanity"

(#36) Redviking321 válasza tatararpad (#31) üzenetére

Redviking321
(újonc)

Hát hála istennek amelyik netflixes sorozatot nézek, még egyet sem töröltek, és egy évad után sem hajlamosak rá. Én várom, persze nem tetszik benne minden, de Cavill és a cgi nekem még elmegy, főleg ha az írók jó karaktert írtak a szereplőknek. Mást meg nem várok, legyen szórakoztató és kössön le. És örülök, hogy lesz egy fantasy sorozat, elég kevés van belőlük manapság.

(#37) FunPro válasza pilóta (#23) üzenetére

FunPro
(aktív tag)

Erről most a régi EA nyilatkozat jutott eszembe:

"Ha nem tetszik, nem kell megvenni..."

Na, vajon ki maradt koppon? :P

De, most komolyan. Azért gyártanak ilyen szutykokat, mert egyesek így állnak a dolgokhoz... :U

(#38) ProEvoFan válasza FunPro (#37) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Azért mert pár kockának nem jön be, attól még nincs itt a világvége.
Hála isten nem akar hasonlítani a Witcher 3hoz, hiszen attól tökéletesebbet nehéz alkotni.

(#39) FunPro válasza ProEvoFan (#38) üzenetére

FunPro
(aktív tag)

Tény.

Igazából majd akkor alkotok átfogó véleményt, amikor láttam a sorozatot. Nomeg, belőlem úgy sincs hasznuk, szóval ha nem tetszik majd, nem nézem.

Sajnos itt nem tudom majd azt mondani, hogy innentől én nemvagyok hajlandó fizetni, ahogy mondtam ezt az új starwarsokra, pókemberekre, meg majd az újgenerációs marvel filmekre.

(#40) Rodi 4.80

Rodi 4.80
(aktív tag)

Így kell lehúzni egy nagy címet a p.csába.

BURKOLÁS Budapesten ingyenes felméréssel, rövid határidővel, előleg nélkül. Laminált padló, szalagparketta és hidegburkolatok kivitelezése, javítása.

(#41) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Hát az "only on Netflix"-ben nem vagyok olyan biztos. :D

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#42) kwzatz válasza ProEvoFan (#34) üzenetére

kwzatz
(őstag)

"A könyv alapján készült a film..."
Az a baj, hogy ez sem látszik rajta. :D

(#43) FunPro válasza kwzatz (#42) üzenetére

FunPro
(aktív tag)

Azt mondjuk nem említettük melyik könyv... :DDD

(#44) kwzatz válasza FunPro (#43) üzenetére

kwzatz
(őstag)

Jogos. :D

(#45) Fitzgerald

Fitzgerald
(addikt)

A zene borzalmas, Geralt figurája nem lett rossz.

(#46) Ellia válasza kwzatz (#42) üzenetére

Ellia
(őstag)

Ha ismered a könyveket akkor kitűnik, hogy az első könyvből, az Utolsó kívánságból építkezik.

(#47) Tsa-bika válasza Ellia (#46) üzenetére

Tsa-bika
(senior tag)

Na akkor duplán kíváncsi vagyok, csak az első könyvet olvastam, és még több, mint a felére emlékszem. Nem jött be amúgy, ezért se vettem meg a folytatásokat.

Maximum effort! |BlackBerry user| NBMR

(#48) Šolaire

Šolaire
(addikt)

Geralt nem elég csúnya benne :D játszottam mindhárom játékkal nem is keveset. Elsőre nem rossz kiváncsian várom. :K

“Praise The Sun” \[T]/

(#49) UnknownNoob válasza Piszmaty76 (#26) üzenetére

UnknownNoob
(tag)

Le kéne már állni ezzel a "nem vagyok rasszista" magyarázkodással. Teljesen rendben van amit írtál, nem kell ezen semmit magyarázkodni. Azzal hogy elhitették az emberekkel hogy az e fajta gondolatok alapvetően "bűnös" gondolatok, és legfeljebb jól kimagyarázva lehet ilyet közzétenni, már kb el is érték a social engineer-ek amit akartak.

Ez az egész white guilt lényege. A saját gondolataidat, sőt egész lényedet kérdőjelezd meg, mert egy büdös náci fehér vagy. Írd le magabiztosan a saját gondolataidat, ha valakiknek meg nem tetszik, akkor azok elmehetnek a liberális progresszív k*rwa anyjukba.

(#50) FunPro válasza UnknownNoob (#49) üzenetére

FunPro
(aktív tag)

:R

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.