Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NKing

    tag

    válasz Ciccuka #1 üzenetére

    Ez tévedés - az 1.5 verzió óta gyakorlatilag olyan a játék, amilyennek lennie kell - tökéletes. De már ezt megelőzően is minden különösebb probléma nélkül végig lehetett játszani. Nekem megvolt day 1-tól és nem volt azért annyira súlyos a helyzet (legalábbis PC-n), ahogy lefestették sokan. A prev-gen konzolokra meg nem tudom ki gondolta, hogy egy ilyen kaliberű/volumenű játék használható lesz mindenféle kompromisszum nélkül... :U Az meg külön mókás, mikor valakik anélkül fújnak rá, hogy akár egy percet is játszottak volna vele és minden értesülésüket youtube bug compilation-ökből szedik...

  • NKing

    tag

    válasz Ciccuka #7 üzenetére

    Bárcsak minden game-et így elcsesznének :D Szerintem ez meddő vita, amíg csak cikkekből tudsz táplálkozni. Szerinted egy fejlesztés hogyan zajlik? Egy IT termék soha nincsen kész, ez a szakmában alapvetés - maximum megszűnik a támogatása. Attól, hogy te nem tudsz róla, még a fejlesztők komoly kihívásokkal küzdenek nonstop - te meg csak a végeredményt látod. És nem csak a játékosnak kell megfelelni, hanem a kiadónak is, aki pénzt akar látni belőle. Ez nem charity, hanem üzlet - még ha neked szórakozás is.

    Amíg nem jatszottál vele, addig kár is folytatni. Vedd meg, próbáld ki, ha annyira tele van hibával, akkor refundold. De másodvonalbeli értesülések miatt ne maradj le az utóbbi évek egyik legjobban összerakott single FPS-éről. :R

Új hozzászólás Aktív témák