Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz Fred23 #10 üzenetére

    Tök felesleges lenne, még legalább 1 évig tuti nem jön a játék.

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz Prosector #28 üzenetére

    Szerintem azért költözött ki előrelátóan a CD Galaxisos forma a 11. kerbe nemrég, mert túl közelt volt hozzám, és tudta hogy meg fogom verni ha nem jelenik meg a játék január 31.-én. De én oda is utánamegyek. :DDD

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz hombre[EU] #43 üzenetére

    Fallout 4 már akkor is rút volt amikor megjelent, nem hogy ma. Legalábbis a vanilla játék. Még a Mankind Divided is kategóriákkal szebb nála, pedig az sem tartozik a legszebb játékok közé.

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz hombre[EU] #46 üzenetére

    A Deus Ex egy akciójáték RPG elemekkel. A játéktér iszonyatosan fragmentált a töltőképernyők/animációk miatt, nem igazán kelti az open world látszatát. De ez még a legkisebb problémája a proginak, rengeteg sebből vérzik. Első naptól játszottam az utolsó kettővel (a legelső 2 játékkal csak megjelenés után valamennyivel), a Mankind Divided topikjában meg is fogalmaztam szép hosszú hsz-ekben, hogy hogyan és miért ment mellé a játék. Az Interpol-os szerep miatt nem játszhatsz terminátorként, az AI hülye, illetve nem létezik, a világ nem interaktív, túl sokszor ismétlődnek bizonyos szövegek, stb.

    Itt összeszedtem 2 éve a főbb problémákat:

    "Nem él a világ. Csak néhány dolog: Bambán a semmibe néző, folyamatosan ugyanazt a hülyeséget hajtogató papír emberek, a nyílt erőszakon kívül semmi másra nem reagáló rendőrök (ha beleállsz az arcába, és közvetlen közelről a fejére célzol egy puskával ami majdnem akkora mint te magad, arra sem reagál semmit a rendőr amíg nem lősz, mindezt egy terrortámadás másnapján természetesen), pofával azt lopsz el amit akarsz bárkinek a lakásából/irodájából úgy hogy az végignézi az egészet szó nélkül (egyszer rám szóltak az egyik vendornál mert elraktam egy credit chipet, de eddig ennyi), ha leadsz egy lövést rejtőzködve, a rendőrök azonnal tudják merre vagy (ez nem minden npc-re igaz, általában csak az irányt tudják azonnal a pontos helyedet nem, bár az is lol).
    A környezetükben történő dolgokra a karakterek nem reagálnak, tehát simán dobálhatsz ránézésre mázsás hűtőszekrényeket meg fémládákat össze-vissza, amíg a tárgy hozzájuk nem ér, addig nem kezdenek pánikolni. Ha 10 centivel mellette landol az említett hűtő amit 20 méterről dobok oda, az sem érdekli az npc-t. De amikor egy pöcsömnyi kartondobozzal fejbedobod, akkor azonnal kitör a pánik, és mindenki hanyatt-homlok menekül. A TF29 bázison a főnök asztalára felugorva nekiálsz teabaggingelni, ő akkor is csak néz maga elé."

    Persze pofátlan, szégyenletes előrendelői akciót volt eszük kitalálni, meg IAP is került bele, ami egy pécés, full áras, season pass-es játékban aztán végképp a pofátlanság netovábbja. És akkor arról még nem is beszéltünk hogy valószínűleg minden idők egyik legrosszabb pécés portja volt a játék, brutális gépigénnyel.

    Ezt viszont rohadtul várom, mert azon túl hogy ez tényleg egy grandiózus, nyílt világú RPG lesz egy olyan csapattól akik már nagyon komoly dolgokat tettek le az asztalra, úgy néz ki kipipál majd minden olyan dolgot, ami a Mankind Divided-ből kimaradt. Sőt.

    [ Szerkesztve ]

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz hogabesz #59 üzenetére

    "Tehát abban egyetértünk, hogy a CDPR név elég sokat nyom a játék megítélésében."

    Ez tökéletesen igaz, és teljesen normális dolog. Láttuk a referenciamunkáikat, ismerjük a játékiparhoz és a játékosközösséghez való rendkívül szimpatikus hozzáállásukat.
    A szórakoztatóipar egyéb területein is ismert ez a jelenség, pl. Chris Nolan filmjeit is rengetegen várjuk óriási érdeklődéssel és kíváncsisággal, mert nagyon komoly dolgokat tett le korábban az asztalra a faszi.
    De ettől még persze mehetnek félre a dolgok, és a CDPR is nyúlhat mellé, ahogy a Dunkirk is Nolan legunalmasabb, legkevésbé érdekes filmje lett eddig (szerintem, meg még nagyon sokunk szerint).

    [ Szerkesztve ]

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz mettek #95 üzenetére

    Valószínűleg ebből lett összerakva:

    "Despite the deluge of new information unveiled at E3 2018, we still have no Cyberpunk 2077 release date. However, In December 2016, CD Projekt Red was given sizeable funding from the Polish government to research new game techniques that have been dubbed ‘seamless multiplayer’, ‘animation excellence’, ‘cinematic feel’, and ‘city creation’. The grant comes with a deadline, by which time the projects must be completed. Assuming they’re for Cyberpunk (they totally are), there has to be a Cyberpunk 2077 release date in June 2019.

    This target matches with CD Projekt Red’s claims that they are targeting current-generation consoles for the game; the PS4 is rumoured to be due a replacement in 2020."

    Szerintem is 2020 lesz belőle egyébként, a paper/pen játék miatt. Év elejére tippelek.

    [ Szerkesztve ]

  • Fitzgerald

    veterán

    válasz hombre[EU] #106 üzenetére

    Szerencsére nem az üzleti szempontok vezérlik őket elsősorban. Mivel maguk adják ki a játékaikat, ezért kiadói részről semmiféle nyomás nem nehezedik rájuk.
    És valószínűleg a lengyel kormány sem fogja visszakérni a pénzt, ha mondjuk mégsem jelenne meg 2019 júniusában.
    Ettől függetlenül tényleg tökjó lenne ha megjelenne addig, harmadszorra nézem ma a videót, és most azonnal akarom én is.
    De inkább dolgozzanak zavartalanul rajta 2019 végéig vagy 2020 elejéig ha szükséges, csak legyen 10/10-es a játék.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák