Új hozzászólás Aktív témák

  • VágniValó

    addikt

    Punk Theft Auto 2077

    Nagyon bejött, és lehet pre-order lesz..de. Punknak punk, viszont akár a környék, házak, civilek ruhái, és pláne az autók, nekem a 2077 érzés ebből kínosan hiányzott. A karakterek félelmetesen sótlanok papirszagúak voltak számomra. Robotkezű tetkós doki, és még ő is olyan kiszámítható unalmas volt, hogy azt hittem bealszok a mondatain. A többiről nem is beszélve. A kokót vapelő rosszfiúk ezerszer karakteresebbek voltak, remélem több ilyen lesz és belefutunk emlékezetes arcokba.

    A kocsiban legalább átlehet menni 3rd personbe hála az égnek. A harcrendszer tökre tetszett, van benne minden: Titanfall, Division, Fallout. Amitől az álkapcsom a földön maradt, azaz hogy stealth módban ha lezuzol valakit és rácsatlakozol akkor nem csak az ammóját és fegyverét, hanem az adott épületben a hozzáféréseit is megkapod, na ez már something new! :R

    Még ha a mellékszereplők unamasak is maradnak akkor is; látszik, hogy van content a játékban és mégiscsak open world..szóval tuti beszív. Jó lesz, jó lesz csak a cyberpunk-ból egyelőre azt a cybert nyugodtan ki lehet hagyni. Én megvagyok győzve, és ettől csak több és jobb lesz. Lets do this mama!

    [ Szerkesztve ]

    "Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

Új hozzászólás Aktív témák