2017. július 27., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Fasza lehetett...
De az OW-hoz nem bírták beállítani a monitorokat vagy mi a franc? 10-10 centi feketeség balról is meg jobbról is :D

Egyébként a DC-s Mortalt meglestem volna :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Meglepő módon voltak olyanok akiknek nem jött be a 21:9-es LG monitor képaránya, és kérték, hogy állítsák be a normál arányt. :O

BTW a 4G hálózat egész jól remekelt, még úgy is, hogy a kb 4 Xbox-nál még OS update-et is le kellett tolni még kezdés előtt. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn <>Twitter - https://twitter.com/csoka86 <> Stream - https://mixer.com/oriic <> VMC: Remote Q&A Tester

(#3) Franklin válasza Sirandrish (#1) üzenetére

Franklin
(őstag)

Kompetitív játékokat sokan játszanak black bars-szal, a lényeg általában úgyis középen van.

(#4) Sirandrish válasza oriic (#2) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Lehet nekem se jönne be, de az a két fekete "lepedő" szörnyen zavaró :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#5) Franklin válasza Sirandrish (#4) üzenetére

Franklin
(őstag)

Hűha, akkor ne menj LAN partira: [link] :D

(#6) Sirandrish válasza Franklin (#5) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)
LOGOUT blog

Nem állt szándékomban :DDD

(#7) szami777

szami777
(PH! addikt)

Nagyon elmentem volna, de sajna közbeszólt a meló. Majd legközelebb.
A 3 órát én keveslem egyébként, alsó hangon 4-5 óra kéne, az se baj, ha fizetős.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#8) turbulencia8

turbulencia8
(őstag)

Erre meg is elmentem volna, pedig mar ritkan jatszok.

(#9) takacsbotond

takacsbotond
(őstag)

Az ilyenekből valahogy mingig kimaradok... :(

Ki mint web, úgy adat.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.