Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz abéla #29 üzenetére

    A 49sm9000-es amúgy tényleg fasza kis tv, én se hittem el, hogy az LG márkanév alatt ilyen minőség is tud készülni (najó ez gonosz volt), de bármennyire fasza tv is (a B9-es szeméthalmot ha nem is a feketében, de leveri), de kontrasztban partiban sincs az említett Samsunggal. Nem hogy vele, még az én saját 24"-es FG73-as Samsung Qledemmel se, amit 80 pénzért adtak oda kicsit több, mint 1 éve. Teljesen más kategóriák, egészen más tulajdonságokra gyúrnak rá, hogy el lehessen adni és fasza is legyen.
    Az SM8600 kategóriát meg inkább hagyjuk is, 9000-es széria alatt mindegyik LG tv jelenleg egy nagy nulla. Persze nem azt jelenti, hogy ne lennének jók játékra, de - és utálom ezt használni - más liga.

    A méretkérdésben egyetértek Kansas-sel, ez ma nem érv.

    És akkor még egy szót sem ejtettem a paneltípusról. Egy ívelt VA paneles Qled monitort 200 ezres áron egy erős középkategóriás IPS kijelzős SM9000-eshez hasonlítani (most azt hogy FALD-os, haggyuk). Talán a B9-hez, de az meg a jó feketén kívül csak egy olcsó oled - akkor már inkább egy 55C9, de az már dupla annyiba kerül. És be is ég. (vagy nem, de monitorként használva valószínűleg be fog.)
    Ha meg kell a nagyméret, akkor ez:
    [link]

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák