Hirdetés

2017. október 23., hétfő

Gyorskeresés

(#1) atike

atike
(PH! nagyúr)

Nekem tetszik... :) Kicsit Far Cry, de nem bánom.

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#2) Ragnar_

Ragnar_
(őstag)

Nem lenne ez rossz, de olyan a grafikája a BF1-hez képest mint egy tintapaca :K Jó lenne, ha mod tools is lenne hozzá, akkor tuti megvenném, de így is esélyes. Az értékeléseket azért megvárom.

Core i5 3330 - GigaByte 1070 G1 - 16Gb Kingmax 1600MHz DDR3 - Audigy2

(#3) pomorski

pomorski
(őstag)

Biztosan ki fogom majd én is próbálni, -ha majd megjelenik valamikor.

Ha osztálytársak voltunk valahol, akkor légyszi dobj egy PM-et! 1985-1993: Bethlen Gábor ált. isk., Gáborján | 1993-1997: Zalka, Berettyóújfalu (2201-es szak) | 1997-1998: nulladik (KLTE, mat) | 1998-2004: KLTE-DE, mat

(#4) lofagi

lofagi
(őstag)

Nekem is elég érdekesnek tűnik. Várós.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#5) b. válasza Ragnar_ (#2) üzenetére

b.
(PH! addikt)

tintapaca? szerintem meg baromi szép, nem tudom mit néztél.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#6) Ragnar_ válasza b. (#5) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Egy fórumtárs mondta ez a CoD WW2-re, hogy csak egy tintapaca a grafikája a BF1-hez képest 2/10, és ez úgy megtetszett, hogy azóta alkalmazom, ahová úgy érzem, hogy ugyanúgy illik. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) lofagi válasza Ragnar_ (#6) üzenetére

lofagi
(őstag)

Azért értjük,hogy mit értesz alatta, csak azt nem,hogy miért lenne igaz erre a játékra. Én is osztom b. véleményét miszerint ez szép. Legalábbis én is elég igényesnek mondanám magam grafika terén, de ezen nem látom kivetni valót.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#8) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

A setting bejön, a hangok jók, a gunplay jónak tűnik. A látvány meg elképesztő, de ez ugye Crytek-játékoknál alap. A kérdés, hogy lesz-e elég tartalom ahhoz, hogy ne tűnjön el hamar a süllyesztőben.

(#9) Ragnar_ válasza lofagi (#7) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Pontosan. Mint a CoD WW2-nek sincs semmi baj a grafikájával max 8/10 ha a BF1-hez hasonlítjuk. (De a fórumtárs szerint csak egy tintapaca a grafikája, a BF1-hez képes. Hogy miért ? Nem tudom. :DDD Ezt tőle kellett volna megkérdezni... )

[ Szerkesztve ]

(#10) Fitzgerald válasza Ragnar_ (#9) üzenetére

Fitzgerald
(PH! addikt)

Szerintem azért, mert az animációk ugyanazok 10 éve, a post processing is évek óta ugyanaz, egyedül a textúrák nem (olyan) csúnyák. De ne kezdjük má' itt is.

(#11) Ragnar_ válasza Fitzgerald (#10) üzenetére

Ragnar_
(őstag)

Értem, kicsit megcsömörlött akkor a CoDoktól, de a tintapaca, meg 2/10 akkor is ordas nagy túlzás, inkább vicc. De a Showdownra visszatérve grafikailag ennél se kell jobb, a játékmenet még a kérdés. Az látszik, hogy pl. a L4D-től kicsit lassabb. Meg a megjelenésről még mindig nem lehet konkrétumot tudni..

[ Szerkesztve ]

(#12) Hopkins95

Hopkins95
(fanatikus tag)

Nekem valahogy unalmasnak tűnik. Inkább megnéznék egy Walking Deadre épülő történetalapú kampányt felépített karakterekkel.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.