Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    Én úgy vásároltam karácsonykor 8-as szériás 55-ös TV-t (RU8000), hogy olyan céget kerestem, akinél normális áron lehet VA paneles TV-t venni. Náluk lehetett és képminőség terén elégett is vagyok, azt kaptam amit kerestem, miközben a TV gyors és jól kezelhető. 184e forint körül volt, ha extra garit nem számolom.

    Amivel megszívtam, az viszont pár dolog :) :
    -eléggé nyögvenyelős a youtube app, gyakran csak üres kockákat mutat a találatok helyett (ez másik szériás Samsung TV-n is ilyen)
    -vannak problémái a 4TB külső hdd kezeléssel, nem mindegy, hogy mikor és hogyan dugod be
    -van olyan 4k filmem, amit lejátszik usb3-as pendriveról, de az említett szintén usb3-as külső hdd-ról nem, vagy nem mindig
    -fel sem merült bennem, hogy már nem játszanak le xvid kódolású fájlokat a samu TV-k. Értem az okát, de vannak egyéb formában beszerezhetetlen felvételeim amiket konvertálhatok át x264-el. Megcsinálom, csak hát plusz munka mikor az xvidet anno a legutolsó dzsunka "dvd játékos" is vitte. Így is elég nagy méretű a TV szoftvere, nem hiszem, hogy probléma lett volna meghagyni benne az xvid dekódert...
    -minimális időd van észrevenni, hogy kijött egy frissítés a TV-re, így ha megoldást vársz valami problémára, akkor rá kell nézni időnként, hogy vajon frissült-e már magától.

    *mondjuk nem hiszem, hogy másik hasonlóan komplikált szoftverű TV-vel ne lettek volna hasonló gondjaim, de hát túl sokat szeretnék :DDD .

    #14 Balika911:
    Érdekes a Netflixen a 1080P.
    Pl. a Battleship valami borzasztóan rossz minőségben van fent 1080P-ben (bármelyik torrentes feltöltésnek jobb képe van, nem is értem), viszont nemrég megnéztem a Shaft c. filmet ami szintén 1080P, ott aztán minden hajszál látszott.

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

Új hozzászólás Aktív témák