Hirdetés

2018. augusztus 20., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Fred23

Fred23
(PH! kedvence)

Bejövős, pedig már nagyon régen nem játszottam rts-ekkel!

(#2) Jesus_Shaves

Jesus_Shaves
(lelkes újonc)

"Classic RTS for PC, Xbox One and Playstation4" lehet velem van a baj, de én nagyon nehezen tudok elképzelni bármiféle classic rts-t konzolon :U

(#3) Pinky Demon

Pinky Demon
(PH! addikt)

Szamomra a classic RTS az a Dune vagy a CnC (vagy AoE, Starcraft, stb), ez sokkal inkabb pontfoglalos ujhullamos RTS-nek tunik, amit nem igazan kedvelek.

(#4) .mf

.mf
(PH! kedvence)

Továbbra is várós... Kicsit el is gondolkoztam az előrendelésen, de mivel úgysincs időm játszani, és ahány év lemaradásban vagyok a játékokkal, elég ezt is felírni a listára, mire oda jutok, már úgyis jóval kiforrottabban és féláron lesz kapható.

(#5) darkrock

darkrock
(tag)

Jónak tűnik. A jó kis Company of Heroes-ra emlékeztet.
A konzolos irányításra kíváncsi leszek, hogy hogy oldják meg.

[ Szerkesztve ]

(#6) laceszgamer

laceszgamer
(PH! addikt)

Egész hangulatos pedig elég kevés RTS van ami megfog, viszont fizetni majd ráérek akkor mikor kijön a teljes, egy kipróbálási lehetőségért tuti nem fogok egy teljes árú játék árát kiadni előre.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) Cifu válasza darkrock (#5) üzenetére

Cifu
(PH! nagyúr)

A CoH kijött PS3-ra és XBox 360-ra is például, tehát a két mondatodat gyorsan össze lehet rakni. :)
Ahogy pl. a CoH-ban is, feltehetően itt is az analóg irányító fogja a kurzort mozgatni.

[ Szerkesztve ]

A csapatmunka nagyon fontos: rajtad kívül másra is lőhetnek!

(#8) MikeWazowski

MikeWazowski
(senior tag)

A fizika nagyon szuper!

“You think you can take me? You need a fucking army if you gonna take me!” – Tony Montana

(#9) darkrock válasza Cifu (#7) üzenetére

darkrock
(tag)

Azt nem is tudtam, hogy kijött konzolokra is, én még PC-n játszottam vele.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.