Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog (1)

    válasz ledgeri #12 üzenetére

    jellemzoen ott nagyon kozel mennek, de nem erintik.

    alapvetoen project cars 1-2ben nem az a baj, hogy erinted a falat, hanem az, hogy nyitott kereknel serul a gumi vagy a felfuggesztes, zartnal pedig serul a kasztni. tehat meg ha nem vennek el az idot, a kovetkezo korre mar biztosan gyengul az ember ideje, mert felrehuz a kormany vagy instabilla valik az auto a serulesek miatt, esetleg bejon egy defekt.

    egyelore meg nem tudni, hogy milyen lesz a jatek. ha gyakorlatilag szimulator lesz csak a controlleresek miatt beraknak nemi konnyitett modot, meg a kezdoknek nemi segitseget (pl megtalalni az idealis ivet), akkor ez egy teljesen ertheto dontes. shift2 anno azt csinalta jol, hogy csomot segitett megtanulni az ismeretlen palyakat. ha jol rakjak ossze a karriert azzal tudnak segiteni, hogy az ember veletlenul se ugy inditson, hogy a Nordschleifen probaljon hotlapolni hozaporban egy McLaren F1el.

    az, hogy milyen lesz pedig egyelore kerdes. pCars2obol en deluxot vettem elore, de en szimulatorozni akartam. ahogy nezem a pCars2 jatekosbazisa reszben kivar. plusz ha itt is akarmiert kene unlockolni az autokat az nekem mar eleve nem jo ha csak hotlapozni akarok vagy baratokkal csapatni.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák