Hirdetés

2019. október 21., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Kokzor

Kokzor
(aktív tag)

Nem tűnik rossznak. A 30 FPS se olyan nagy probléma, ha stabilan fogja tartani. Viszont az kicsit gáz, hogy mindent újra meg kell szerezni Switchen. Vannak olyan skinek is, amiket már nem is lehet megszerezni.

[ Szerkesztve ]

(#2) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Egy multi játéknál a 30fps elég vicces...
Nagyon alul van lőve a switch hardvere. :W

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#3) Kokzor válasza GodGamer5 (#2) üzenetére

Kokzor
(aktív tag)

Mivel mindenki 30 FPS-sel nyomja, senki sem lesz előnyben a másikkal szemben. A videóban is mondta az emberke, hogy handheld módban nem feltűnő. Szerintem már az is pozitív, hogy jönnek ilyen címek Switchre.

(#4) saelin válasza GodGamer5 (#2) üzenetére

saelin
(veterán)

Amennyire casual lövölde az OW úgy nem is gáz. Ugyan olyan fun lesz játszani mint kétszer annyi fps-el, csak ezt a házon kívül is megteheted.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) Bazsi1987 válasza saelin (#4) üzenetére

Bazsi1987
(senior tag)

+1 én is így gondolom, én veszem tuti. Soha nem érdekelt hány fpsel fut a játék ha meg van a min stabil 30 fps lehet igénytelen konzolos vagyok😁

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.