2017. április 28., péntek

Gyorskeresés

(#1) Bad Pritt

Bad Pritt
(PH! kedvence)

Ha végre minimum emberhosszú kábelt adnak hozzá, akkor esetleg megérheti.

"Én is szeretem 50 Cent-et. Vagy ahogy nálunk Zimbabwében szoktuk hívni 20 milliárd dollárt."

(#2) Male

Male
(PH! nagyúr)

Na ezt várom :) ...csak legyenek rajta a régi kedvenceim :)

\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! - www.ameliemauresmo.hu //////////////// Videókazetták digitalizálása Xvid és DVD-Video formátumba olcsón, jó minőségben! Ha érdekel dobj privit!

(#3) Sirandrish

Sirandrish
(Jómunkásember)

Nah ez nekem is kell :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) szgergely

szgergely
(PH! addikt)

Juhuu, a NES mini is nagy kedvenc. Dolgozó szobás konzol.

(#5) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Ha NES Mini szintű 30 játékos, rövid kábeles cucc, akkor inkább kihagyom.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#6) bLaCkDoGoNe

bLaCkDoGoNe
(PH! kedvence)

Kell egy ilyen is a NES mini mellé, hogy ne legyen szegény magányos.

"The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] http://www.flickr.com/photos/blackdogone [+] 

(#7) AxBattler

AxBattler
(PH! nagyúr)

Lefogadom, hogy a NES Mini-vel tesztelték a piacot, és ez a SNES lesz majd az igazi, bővíthető változat: SD kártya, online móka, stb. Várom. :K

[ Szerkesztve ]

Cable management is for the weak!

(#8) szupermacs válasza AxBattler (#7) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog (1)

Túl szép lenne.

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#9) Sirandrish válasza AxBattler (#7) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Az online móka túl nagy munka lenne...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) sting2

sting2
(őstag)

Apunak retrózni, kölyköknek kikapcsolódni és belenyalni a nagybetűs videó játék élménybe - "első konzolnak" nem is lehetne jobbat mondani olyan esetekben ahol van 2 gyerek, három év kor különbséggel.

Kegyetlenül dilemmába hozza az egyszeri Gamert az idei év vége!..

Switch - Mario
Skorpió
Snes Mini

(#11) Béééla válasza Male (#2) üzenetére

Béééla
(őstag)

*csak erre is rá lehessen tenni az általad válogatott játékokat.
Az se baj ha üresen jön csak ebbe is Allwinner SoC-ot tegyenek.

Bélabá - https://www.youtube.com/mod4 - Egy kis infó, egy kis programozás, egy kis Arduino

(#12) Zigur válasza sting2 (#10) üzenetére

Zigur
(senior tag)

A Skorpio-t nem látom nagy lehetőségnek, Xbox-ra nagyon kevés játék van, exkluziv meg már semmi sincs rá...

(#13) AxBattler válasza Sirandrish (#9) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

Ja, bilibe lóg a kezem. :B

(#14) szgergely válasza Zigur (#12) üzenetére

szgergely
(PH! addikt)

De XBox One Scorpion lesz messze a legszebb a Red Dead Redemption, elvileg.

Persze a látvány egy dolog. Nekem sima PS4-en is nagy öröm lesz játszani.

NES Mini-rol azt olvastam, hogy csak rajongói ajándéknak szánta a Nintendo, ezért lett annyira kevés, nem számítottak rá, hogy a rajongókon kívül a konzumer közönséget is érdekelni fogja.

[ Szerkesztve ]

(#15) Sirandrish válasza szgergely (#14) üzenetére

Sirandrish
(Jómunkásember)

Ez elég gyenge érv egy konzol mellett. :K
Ha Exkluzív lenne még azt mondanám oké, de így...

(#16) Zirowe

Zirowe
(PH! nagyúr)

Ha ez is okosithato lesz, akkor szivesen varom.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#17) Male válasza Béééla (#11) üzenetére

Male
(PH! nagyúr)

Az se rossz :)

\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! - www.ameliemauresmo.hu //////////////// Videókazetták digitalizálása Xvid és DVD-Video formátumba olcsón, jó minőségben! Ha érdekel dobj privit!

(#18) ivana

ivana
(PH! addikt)

Ez szerintem sokkal érdekesebb lehet mint a sima nes mini. A kettő között majdnem akkora különbség van a nes és az snes között, mint ps1 ps2 között. Akár multitap támogatás is lehetne :) Amire ez jó szerintem ha átjönnek a haverok néhány sör után szórakozni vele, ezért jó ha minél többen lehet, vagy gyerekeknek ;)

(#19) Fitzgerald

Fitzgerald
(PH! addikt)

Az a kemény, hogy még emlékszem arra a napra '94-ből, amikor először játszottam SNES-el (Mortal Kombat 2). 30 rongyba került az a szar, az a havi bruttó átlagbér volt akkoriban. Olyan mintha csak pár éve lett volna.

(#20) sting2 válasza Fitzgerald (#19) üzenetére

sting2
(őstag)

A bontatlan - Fóliás Mortal 2 hozzá meg 14 - 17k......
:K

(#21) AxBattler válasza sting2 (#20) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

Bizony. Sokan nosztalgiáznak, hogy régenmindenjobbvót', de a konzol- és játékárak az átlagbérekhez mérve arányosan csökkentek, nem is kevéssel.

Nekem Sega MD-om volt, de ott is 10-13k HUF-ba kerültt egy normális cím; ma az új konzoljátékok 15-20k HUF között kaphatóak, miközben a bérek a 90-es évek vége óta nőttek, ill. masszívan inflálódott a JMF.

[ Szerkesztve ]

(#22) szarvasbogár válasza sting2 (#20) üzenetére

szarvasbogár
(senior tag)

Mostanra meg már egy nullával több:)

(#23) sting2 válasza AxBattler (#21) üzenetére

sting2
(őstag)

Aztán ha nem tetszett vagy már meguntad ezeket a címeket és szerettél volna tovább/túl lépni rajta, akkor imádkozni kellett hogy a Pecsába vagy a Bakancsoson, vagy extrém esetben a Gyáli piacon találj "méltó" csere alapot hozzá...

szarvasabogár :
A gyűjtők legnagyobb örömére.. :)

(#24) AxBattler válasza sting2 (#23) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

Vagy egy megfelelő videótékában beszámítoltattad egy másik játékba, bukóval.
Persze a tékák gyak. a hamisított cartridge-ek elosztópontjai voltak... :D

Ma meg Everdrive... :)

(#25) adalbert1

adalbert1
(PH! addikt)

Remélem, hogy igaz a hír, én nagyon örülnék egy ilyennek - ugyan anno a NES játékokkal játszottam a legtöbbet, így azok állnak a szívemhez közelebb, viszont a SNES-en sokkal minőségibb címek készültek, azért látszik a hardware-es különbség bőven.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.