Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    válasz julius666 #29 üzenetére

    Nézd, a Doom 3 kétségtelenül egy nagyon jó játék lett, az, hogy neked és sok FPS rajongónak nem tetszett a viszonylag lassú játékmenete miatt, egyéni ízlés kérdése, amúgy valóban nekem is olyan érzésem van, mintha a Doom 3-t divat lenne f*kázni. Nem a többi játékos véleménye alapján kell sajátot alkotni, hanem magad játsszál vele és akkor te magad eldöntöd.

    A Source Engine teljesen más világot jelenített meg, az is egy kitűnő motor, ahogy a Tech 4 is az. A megjelenéskor a Tech 4 fantasztikusan volt optimalizálva (pl. egy GeForce 4 Ti közepes részletességgel röhögve vitte ami akkor nagy szó volt), emellett eszméletlen látványt nyújtott. A Tech 4 olyannyira jól sikerült, hogy több év után még mindig nem lehetett csúnyának minősíteni.
    A Stalker pedig itt igazából szót nem érdemel, mivel a megjelenéskor a még friss X-Ray Engine amellett, hogy optimalizálatlan és tetű lassú volt, még eszméletlen bugos is.

    A Quake 4 nevű förtelmet nem az id csinálta, hanem a Raven Software (meg is látszik rajta, mert finoman szólva egy hulladék lett, bár ez egyéni vélemény), bár én Carmack helyében soha nem adtam volna a kezükbe egy címet sem.

    Hol? A legjobb játékfejlesztők közé már rég beírták magukat és ezt túlzás nélkül állíthatom. A történelmet már nem ők írják, így van, mivel ők már sokat beleírtak korábban.

    Én tényleg nem akarok ezekről a dolgokról vitatkozni, mert csak tényeket közöltem, vagy elfogadja az ember, vagy nem. :)

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák