2019. szeptember 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) kriszpontaz

kriszpontaz
(veterán)

Na öcsém, porcelán nippes üvegasztalos szobában kérném ezt újra :D.

(#2) kengyel

kengyel
(nagyúr)

Ezt szívesen kipróbálnám, az más kérdés ha a szemben lévő házból látnak mit gondolnak :D

kengyel

(#3) ledgeri válasza kengyel (#2) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Csak kell nekik is adni egy órát...

PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#4) kengyel válasza ledgeri (#3) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Most gondolj bele. Egy órán keresztül játszanék vele és látnának ,abból mentő lenne a vége :D

[ Szerkesztve ]

kengyel

(#5) ledgeri válasza kengyel (#4) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Úgy értettem: a játékon :)

PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#6) kengyel válasza ledgeri (#5) üzenetére

kengyel
(nagyúr)

Ja bocsi, félreértettem :D Ja úgy oké :)

kengyel

(#7) Lacee1986

Lacee1986
(senior tag)

Ez valami brutális lehet, csak kell hozzá a gumiszoba. Vártam, hogy a srác mikor zúzza le a szekrény maga mellett. :)

És akkor jöhetnek a Google Glass-al felvett felnőtt filmek... :D

(#8) zseko válasza Lacee1986 (#7) üzenetére

zseko
(veterán)

Az 'aktuális' testrészekre megfelelő stimulációs eszközt téve? :DDD Na abból lenne igazi gumiszoba ha a szomszédok látnák :DDD

A játék eléggé repetitív és unalmas így videón keresztül. Lehet játsza jobban lekötne (kétlem :D), de az irány jó, meglátjuk hová fejlődik ( pl. Google Glass-os felvett felnőtt filmek irányába :DDD )

(#9) Diocles

Diocles
(aktív tag)

Jó ez. Mire végigviszed olyan lábaid lesznek mint egy tyrexnek. Csak kell egy játék felsőtestre is.

(#10) Enton

Enton
(addikt)

Megvett kilóra. Nagyon tudnám élni ezt a játékmenetett/irányítást!

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.