Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz TazLeacher #24 üzenetére

    belaazallat

    No utánanéztem, pontosabban lemértem, sajna nem fér bele, max az ATX ami most is benne van :(

    jer1cho

    igazad is van, meg nincs is. A gamer ház, mint olyan az elmúlt években, mondhatjuk, kvázi-szabvánnyá nőtte ki magát. Ugyan lefektetve sehol nincs, de azért ránézésre képesek vagyunk eldönteni, a ház vajon a gyerekszobába, vagy az irodabútor alá/mellé lett tervezve.

    szvsz kirakhatok ide pár képet házakról, sztem elég egyértelmű lenne eldönteni, akár szavazás útján, melyik ház gamer, melyik nem.

    Ez persze nem zárja ki a Hummer-t egy irodából, és vissza természetesen.

    Amúgy ugyanennyi erővel megkérdőjelezhető egy gémer gép mivolta is, márpedig ha bemész egy shop-ba és kérsz egy konfigurációt, az első kérdés : játékra lesz? :)

    Azért ha visszaolvasod a cikket, láthatod, én legalábbis próbáltam úgy fogalmazni, hogy egyáltalán nem vagyok elragadtatva tőle, viszont figyelembe véve az árát igenis jó választásnak tűnik.
    A nagy gyártók hasonszőrű darabjait minimum dupla áron kínálják, ha nem többért, persze az esztétikát most kerüljük ki, mert az tényleg izlés dolga és semmivel sem drágább egy cafrangos műanyaglap előre, mint egy sima ...

    codegen téma:

    ház esetén ... az általad említett coloniál bútorok tökéletesen alkalmasak ugyanarra a célra, mint a mai modern bútorok, szvsz pakolni lehet bele és ennyi. azért egy ház esetében az elvárások is változtak kissé ...

    táp esetén ez nem teljesen igaz, bár ezzel kapcsolatban leírtam fentebb a saját tapasztalati véleményemet

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák