Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belaazallat

    addikt

    válasz #48613632 #20 üzenetére

    Hali!

    13-as HSZ-ra kaphatok választ?

    Tápokról, nos nekem 2 vinyóm halt meg a gyenge minőségű táp miatt. Nem is az anyagi kár, hanem a vinyókon tárolt személyes adat elvesztése a fő probléma. Egy minőségi tápnál még akkor sem halt meg alkatrészem, amikor szivárgott a vízhűtésem és állt a víz a gépben.Rövidzár elleni védelem.

    "Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz #48613632 #20 üzenetére

    Jó, de akkor még csak a Vargánya meg a Csingcsung közt lehetett választani, most meg van minőségi is.

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz #48613632 #20 üzenetére

    Mitől Gamer egy ház ... leírtam, szerintem főként attók, hogy lehet bele pakolni, könnyű a szerelés és van némi figyelemfelkeltő a vonalvezetésében. Na de mi az hogy nincs rajta fül? Már bocs, de ki az az elvetemült, aki egy PC-t kézben visz a LAN-Partyra? Max addig van szerepe, míg felrakom, vagy leveszem az asztalról, egyébként dózenmatter ... szerintem.

    Mintha ez nekem szólt volna...válaszolnék részeletesen:

    Mitől Gamer egy ház ... leírtam, szerintem főként attók, hogy lehet bele pakolni, könnyű a szerelés és van némi figyelemfelkeltő a vonalvezetésében.
    Ezt a Lian Li-kra is el lehet mondani, attól azokat mégsem hívják Gamer-nek (meg még 100 másik házat sem). Attól nem lesz gamer egy ház, hogy jól szerelhető. Baromság. A figyelemfelkeltő vonalvezetés? :Y Na éééééés? Ez nem figyelemfelkeltő, hanem ronda. De ez az én véleményem. Tudod mitől lesz "gamer" a ház? A nevétől. Így könnyebb eladni, ennyi.

    Na de mi az hogy nincs rajta fül? Már bocs, de ki az az elvetemült, aki egy PC-t kézben visz a LAN-Partyra?

    Én biztos nem, ezért nem is veszek olyan házat, de ettől függetlenül az inkább "gamer", mint egy csilli-villi műanyag karácsonyfa. Annak a fogantyúnak van funkcionális szerepe. Mert tudod cipelni. Itt mi a funkcionalitása a gamernek? Semmi. Parasztvakítás a gamer név. Ennyi.

    Arról nem szeretnék vitát nyitni, hogy milyen a ház, mert nekem nem tetszik, neked igen, de ezért van különböző ízlésünk.

    Erre meg:

    Emlékszem, jó 10 évvel ezelőtt pont a Codegen volt az, amiért mindenki élt-halt,
    Én meg emlékszem, hogy a '90-es években a koloniál bútor szett-ért élt-halt a világ, és még régebben éveket kellett várni egy Trabantra, és mindenki olyat akart. Ettől függetlenül ma már egyik sem a "minőség" szinonímája...

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák