Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz #48613632 #25 üzenetére

    Már bocs, de nagy tévedésben vagy. A "gamer" gép, attól "gamer", hogy a mai játékok legnagyobb része gond nélkül fut rajta, a mai felbontásokon (szvsz min. 1680). A "gamer" ház meg attól "gamer", hogy csupa csicsa, és így jobban el lehet adni. Amiről Te beszélsz, az nem játékos, hanem játék ház.

    Azok a kritériumok, amiket megfogalmaztál, azt mind tudja az én házam is. Mégsincs ráaggatva a "gamer" jelző, mert azt is tudják a gyártók, hogy egy komolyabb háznál ha ilyennel próbálkoznak, akkor csúnyán belebukhatnak.

    Tehát továbbra sem értem, hogy mitől "gamer". Pont attól pl., hogy jól szerelhető, biztos nem, ugyanis egy "gamer" nem szereli a gépet, hanem játszik. (Persze ez nem zárja ki, hogy nem tudja szerelni, de attól nem "gamer", hogy tudja). Tehát továbbra sem értem, hogy mitől, és ebben totálisan helyes D1Rect definíciója. Csak a nevétől, és az árától (általában). Tehát a "gamer ház", mint olyan egy paradoxon. Ilyen nincs. Mert a gépházat nem használjuk játákhoz. Egy ház annyira lehet "gamer", mint a cipőfűződ kb.

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák