2019. szeptember 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1) elithun

elithun
(őstag)

Már nem is annyira érdekelnek ezek a játékok, de megszokásból mindig megveszem a Bundle-t. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) ollie

ollie
(MODERÁTOR)

Most nézem, már túl van az 1 millió dolláron...

(#3) Mr.Csizmás

Mr.Csizmás
(félisten)

és steamen aktiválhatók :))

| Cicu & Cica VI | id: fritzkandur (#2997 Bnet) | 3D nyomtatás -> http://bit.do/fliccprint

(#4) ProEvoFan

ProEvoFan
(veterán)

Shank-ot próbáljátok ki, eszméletlen királyság!

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#5) bAtt001

bAtt001
(addikt)

vajon ehhez is hozzácsapnak valamit egy idő után mint az eddigiekhez? a felhozatal így is jó, csak kíváncsi vagyok :)

(#6) BigBlue69 válasza ProEvoFan (#4) üzenetére

BigBlue69
(őstag)

És még co-op is van.. királyság a négyzeten:D

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#7) tobal válasza bAtt001 (#5) üzenetére

tobal
(tag)

Valszeg nem, arról lassanként leszoknak sztem. Ugyanis alapesetben az extra játékokat azok kapták meg, akik az átlag fölött fizettek, viszont ha később csapták hozzá az extrát, akkor azt az is megkapta, aki hamarabb, de átlag alatt fizetett, mert utólag már nem változtathatja az összeget, az meg igazságtalanság lett volna, ha azért nem kapná meg, mert gyorsan vásárolt (az átlagérték amúgy is folyamatosan változik).

[ Szerkesztve ]

(#8) dabadab válasza tobal (#7) üzenetére

dabadab
(félisten)

"mert utólag már nem változtathatja az összeget"

De, a kulcsoldalakon van egy bazi nagy link "Like what we're doing? Click here to increase your order amount!" felirattal.

DRM is theft

(#9) bAtt001 válasza tobal (#7) üzenetére

bAtt001
(addikt)

na csak kaptunk plusz dolgot, csak nem játékot :) most muzsika járt extraként :D

(#10) HS 2142 válasza BigBlue69 (#6) üzenetére

HS 2142
(őstag)

Online coop-nak jobban örültem volna. De mindegy majd a következő részben.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.