Hirdetés

2019. augusztus 18., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) h-yle

h-yle
(őstag)

Megvéve. Nem mintha motiválnának a játékok, de az indie fejlesztőket és a Child's Playt mindig szívesen támogatom.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#2) Necroman_Mk2

Necroman_Mk2
(senior tag)

A CPD és a VVVVVV már megvan, mindkettő nagy kedvenc, de az And Yet It Moves miatt lehet beruházok erre a csomagra is.

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#3) kexksz

kexksz
(addikt)

Bár engem kifejezetten egy játék sem érdekelt, mégis megvettem, 1 cent nem pénz érte. :D

(#4) levi1392 válasza kexksz (#3) üzenetére

levi1392
(őstag)

Lejött a lényeg. Remélem, sikerült igazságosan elosztani a fejlesztők és a jótékonysági szervezetek között.

(#5) bAtt001

bAtt001
(addikt)

megvettem én is, a vvvvvv és a yet it moves elég jó játékok sőt még a crayon is a másik kettő nem az én világom :)

(#6) kexksz válasza levi1392 (#4) üzenetére

kexksz
(addikt)

A statisztikákból te is láthatod, hogy nem fognak éhen halni. Olyan játékokért ami nem érdekel nem fogok 10 dollárokat fizetni.

De igazad van, legközelebb inkább meg se veszem, úgy tuti jobban járnak mind ők, mind én. :U :R

[ Szerkesztve ]

(#7) Necroman_Mk2 válasza kexksz (#6) üzenetére

Necroman_Mk2
(senior tag)

Valahol olvastam erről egy kimutatást, hogy ilyen szabadon választott összeg esetén is levon a PayPal és tsai tranzakciónként minimum 20-30 centet - tehát az 1 cent nem annyira üzlet nekik, sőt, még meg is szívatod őket...
Persze ha notch és Garry megint dollárárverésbe kezd ;]

"Élő gondolkodó lény vagyok, aki az információ tengeréből született!"

(#8) whatever válasza kexksz (#3) üzenetére

whatever
(aktív tag)

kell a steames profilra epénisz növelés hogy több játékod legyen
nem kell 10 dollárt fizetni de hogy centeket istenem..
ez kb annyi hogy felvettél egy követ hogy bedobd a kirakatot és azt szépen a helyére raktad utána, csak a plazma tvket vitted el.

(#9) kexksz válasza whatever (#8) üzenetére

kexksz
(addikt)

Ha ez megnyugtat csomó ismerősöm megvette, és senki nem adott érte egy centnél többet. Tudom szar ember vagyok, hogy keveset adok azért, ami többért is ugyanaz lenne. Köcsög vagyok, mert megveszem a játékot annyiért, amennyiért árulják. Sőt, ha egy hajléktalannak pénzt adok akkor is csak egy százast, nem 2500 forintot. Tudom, szemét egy alak vagyok.

Ez a hasonlat meg nonszensz. Okoztam bármi kárt? Nem. Okoztam haszont? Igen. Kevés hasznot okoztam? Igen. De hasznot? Igen. Jól jártak azzal, hogy én megvettem? Igen. Én jól jártam azzal, hogy megvettem? Igen. Megkárosítottam őket? Nem.
Akkor meg? :C

[ Szerkesztve ]

(#10) Wolverine válasza kexksz (#9) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Tudod, tekintve, hogy az összeg egy része jótékonyságra menne, ez szimpla sóherség. Abból a fajtából, ami egyszerűen bicskanyitogató.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) kexksz válasza Wolverine (#10) üzenetére

kexksz
(addikt)

Sóherségnek sóherség, de azért ne én legyek már a köcsög mert meg mertem venni. :U

(#12) Wolverine válasza kexksz (#11) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Ezt vásárlásnak nevezni túlzás volt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) kexksz válasza Wolverine (#12) üzenetére

kexksz
(addikt)

Azért kíváncsi lennék, hogy az itt hozzászólók mennyiért vették meg a játékot. :D

(#14) Thome

Thome
(addikt)

Na megvettem a pakkot 1 dolcsiért... Ha már azt írták az oldalon, ennyit megért... :K

Ilyen jót még nem játszottam állítom, ez a VVVVV baromijó játék, a hangok is alatta, nagyon durva, bőven megérte a pénzét ez a pakk!

Bánat

(#15) elithun

elithun
(őstag)

A Crayola Physics és a Cogs miatt mindenképpen érdemes beruházni a Bundle-re. :K

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#16) Gergello válasza Necroman_Mk2 (#7) üzenetére

Gergello
(őstag)

Ennyit vonnak le attól, aki a pénzt kapja: 2.9% + $0.30 USD

(#17) Gergello válasza kexksz (#3) üzenetére

Gergello
(őstag)

Miért nem szedted le valahonnan? Az még 1 centbe sem kerül.

(#18) ollie válasza elithun (#15) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A Hammerfight is meglepően jó, érdemes kipróbálni.

(#19) elithun válasza ollie (#18) üzenetére

elithun
(őstag)

Próbáltam, de elég nehéz volt számomra a legelső pálya is. Majd szánok rá időt, biztos több van benne, mint ami elsőre látszik.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#20) Wolverine válasza kexksz (#13) üzenetére

Wolverine
(félisten)

Engem nem érdekelnek a csomag játékai, ezért nem vettem meg - és ha megtettem volna, akkor nem adom 8-10 dollár alá.

(#21) kexksz válasza Wolverine (#20) üzenetére

kexksz
(addikt)

Sejtettem, hogy valami ilyesmi lesz a válasz.

(#22) kexksz

kexksz
(addikt)

"Humble Bonus: everyone who buys the bundle gets to play Minecraft for free until August 14th!"

Engem nem érint, mert jó ideje meg van MC, de másoknak jó lehetőség lehet kipróbálni.

(#23) Thome válasza kexksz (#22) üzenetére

Thome
(addikt)

Semmi, rájöttem magamtól. :C :DDD

(#25) Doki16: Időközben beleszaladtam, hogy merre is találhatom meg. És meg is lett. Mindenesetre köszi! :R

[ Szerkesztve ]

Bánat

(#24) kexksz válasza Thome (#23) üzenetére

kexksz
(addikt)

Fogalmam sincs, notch írta Twitteren, meg humblebundle.com-on is kint van. :B

(#25) Doki16 válasza Thome (#23) üzenetére

Doki16
(őstag)

Ugyanott találod meg a kulcsot hozzá ahol a Steam meg a Desura serial is van.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#26) bAtt001

bAtt001
(addikt)

na most meg hozzácsapták az előző pakkot is, már rendesen rosszul érzem magam hogy ennyi játékot kapok szinte ingyen :DDD

(#27) Ndruu válasza bAtt001 (#26) üzenetére

Ndruu
(MODERÁTOR)

Valóban, így az ötös pakk kiegészült még egy pár játékkal:

Steel Storm: Burning Retribution
Braid
Cortex Command
Machinarium
Osmos
Revenge of the Titans

Machinariumot épp most készültem megvenni Steamen, de szerencsére visszapillantottam a pár napja vásárolt humblibumbli pakkra, amiben meglepődve láttam, hogy ez a játék is elérhető.

Harrrr!!!!

(#28) ollie válasza bAtt001 (#26) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

Bármikor utalhatsz még nekik pénzt utólag is.

(#29) kexksz válasza Ndruu (#27) üzenetére

kexksz
(addikt)

Én meg meg is vettem, aztán néztem, hogy megkapom ingyen,,, Legalább már nem lehet panasz, hogy sóher vagyok. :D

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.