Új hozzászólás Aktív témák

  • feketepeti

    aktív tag

    válasz bubus66 #1016 üzenetére

    Mit intézkedtél volna? :D Komolyan kérdezem?

    Nincs alkatrész, a jogszabályok fellazultak, ami hatályos abban az "ésszerű határidőn belül" szóösszetétel szerepel, tehát lehet róla vitatkozni sokáig, ha izmozásra kerül a sor.

    Az egyetlen konkrétan definiált idő, az a vásárlástól számított 3 nap.

    Ha rosszul tudom mondjátok, de konkrét hatályos jogszabály hellyel meghivatkozva.

    Megtettem amit lehet, senki nem varázsolt volna hamarabb alkatrészt, mert már a végén osztályvezetők, forgalmazó mindenki bele lett vonva. Alapvetően pozitív hozzáállást tapasztaltam, de ez semmit nem változtat azon a tényen, hogy k sok idő alatt lesz megjavítva.

    Ha elkezdek jogászkodni, annak sem lesz eredménye hamarabb, mint ahogy végül elkészül.

    Tehát összességében szarul működik a telóval kapcsolatos jótállási ügyintézés. Esetemben persze, ennek a konkrét telefonnak a vonatkozásában.

    És elég komoly baj, hogy teljesen természetesnek veszitek, hogy én vagyok a hülye, amiért elvárom, hogy valami, amiért fizetek, működjön.

    Igaz jellemző az egész országra, hogy minden szar, de jóvanazúgy, mer majd elintézzük okosba...

Új hozzászólás Aktív témák