Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz 485 #513 üzenetére

    " ... zavar, hogy nincs jack." - igen, ez is a rohadt húzás a gyártók részéről. :(((
    Más kérdés, hogy erre azért van megoldás. Vezetékmentes töltés (ha van), valamin léteznek már olyan type-C átalakítók, amikkel zenét is lehet hallgatni és tölteni is, egyszerre.
    Utólag csatlakoztatható értesítési led-et viszont még nem láttam ;)

    (#514) ρσгτσ
    Az AOD-ben nyilván több lehetőség van (ezért is cinkes, hogy a Huawei képtelen volt ezt kiaknázni), viszont azért, hogy ne merítse - nagyon - az akksit, alap az OLED, amit sokan nem szeretnek (köztük én se). All-in-all, egy led filléres tétel, semmi helyet nem foglal, és nulla a fogyasztása. Szóval addig míg az AOD - nem egyértelműen - jobb, addig nincs értelme elhagyni. Ne adj' Isten, ott figyelhetne - mint funkció - az AOD mellett. És akkor a user dönthetne. Az ehhez hasonló dolgoktól lehetne igazán okos és sokoldalú (!) egy telefon.

    (#515) Astrolagoon
    AOD: mint, ahogy írtam is, nincs AOD képes telefonom, de sokat olvasok a témában, és igen megoszlanak a vélemények (ld. itt is, korábbi hsz-ek), hogy mennyit is eszik az AOD. Ha nálad, ilyen szuper, akkor örülj neki! :)

    Bluetooth
    "Kipróbáltam seemmit nem hallottam mivel a forráson le lett húzva a hangerőt" - na, ez az! Ez így nem szar, csak kaki. Ilyet csak a Huawei / Honor készülékei tudnak, de azok "üzembiztosan". :(((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák