Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Astrolagoon #506 üzenetére

    Nem AOD-s a jelenlegi telefonom, de több forrásból úgy hallottam, hogy az AOD azért csipegeti az akksit (szemben a led-el). És, nem, nem kell top manager-nek lenni, hogy az ember ezt kihasználja. Én pl. nem akarom ébresztgetni (ami szintén negatívan hat az üzemidőre) a telefont, ha azt szeretném megtudni, történt-e valami, amíg távol voltam. Lakásban pl. egy tartóban figyel a készülék, és elég csak odanéznem, már látom, hogy mi a szitu. Ehhez képest mit csinál az egységsugarú almás? Állandóan felvillan neki a kijelző, ha jön egy értesítés - ha ott van a gazdi, ha nincs -, ha pedig látni szeretné, hogy volt-e elmulasztott hívás, akkor kénytelen bekapcsolni a telefont. Én már csak ezért sem értem, hogy lehet egy ilyen cuccért rajongani....

    BT: Huawei-ed vagy Honor készüléked van? Van BT-s hangszóród vagy fülhallgatód, amin van hangerőszabályzó? Amennyiben a válasz, "igen" és "igen", próbáld ki a következőt: kapcsold össze a fülest a telefonnal, indíts el mondjuk egy zenét, majd teljesen vedd le a hangerőt a telefonon. Ezután a fülesen told fel a hangerőt max.-ra, majd írd meg ide, hogy mit hallasz. ;)

    (#507) 7Heads Drago
    "... nem vágom hogy a telo szélén hogy nem fért el egy led."
    +1

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák