Új hozzászólás Aktív témák

  • haxiboy

    veterán

    válasz kali #69 üzenetére

    Volt már rá példa mindegyikre. Ha egy ilyen oldal pedig szubjektíven nézi a készült képeket, a szubjektív vélemény mindig is megfizethető volt. Mindenesetre szép képeket lőnek a mai telefonok már, igaz egy DSLR-el nem tudnak versenyezni, de a kompakt fényképezőgépekkel azért egész jól felveszik a versenyt, főleg a consumer kategóriában.
    Amit egy 8-10 éves kompakt digitális fényképezőgép tudott, azt ma már egy közép kategóriás telefon is tudja, leszámítva az optikai zoom-ot (bár néha az is van 2x-3x-os), az izmos vakut, általában nincs dedikált gomb a fényképezésre csak a kijelzőn stb stb.
    Megvan azért a létjogosultsága azoknak is. Én soha nem azért vettem meg 1-1 telefont mert jó kamerája van. Nyilván egy csúcs készüléktől azért elvárom hogy ne VGA-s kamera legyen benne, ha épp gyorsan lőnék egy képet arra tökéletes, ha még jó a minősége is az plusz pont.
    De nem egy embertől olvastam hogy ez a munkája és a telefon a munkaeszköze. Soha nem értettem ha ebből él - mondjuk esküvői videókat csinál - akkor miért telefonnal ? :D

    Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

Új hozzászólás Aktív témák