Új hozzászólás Aktív témák

  • mizoli

    addikt

    3. napja nyomkodom P10 Lite-ot.
    (MediaMarkt vásárlás, 349 €, de az Amazonra hivatkozva 17 €-t sikerült "alkudni" :)
    WAS-LX1A modellszám, 4 GB RAM, febr. 1-i Android bizt. javítás szint.

    Erősen custom rom hívő vagyok, a különböző "UI"-k nem jönnek be, de az EMUI 5.1 nem annyira rossz :)
    A kéretlen alkalmazásokat töröltem, vagy amit nem lehetett (pár Goggle app) letiltottam. Bootloader nyitás, root még visszavan.
    Sajnos a Nova Launcher Prime-ot nem szerette, de nem adom fel, a kedvenc launcherem. :)
    Recoveryből csináltam egy factory resetet, cache törlést, és újra belaktam a telefont (idő, dátum nem törlődött).
    Furcsa sajátosság, hogy az FM rádió minden kattintásnál elhalkul pár másodpercre. Sajnos valóban nincs RDS.
    Az automatikus fényerő szabályozás világosból sötétbe kicsit lassú, fordítva sokkal gyorsabb.
    A kamera teljesen felnyomja a fényerőt, ez szabályozhatóan jobb lenne. A vaku lehetne erősebb is.
    Van olyan kör alakú widget, ami oválisan jelenik meg, talán a 4x5-ös rácsosztás miatt (Nova 6x7-ben jó volt).

    Ujjlenyomat olvasó villámgyors, 10-ből 10 felismerés.
    GPS szintén gyors, pontos.
    Akadást sehol nem tapasztaltam, a görgetés fluid, az érintések azonnal végrehajtódnak. A fejlesztői lehetőségekben az animációkat 0.5-re állítottam.
    A hangja számomra meglepetés volt, sokkal jobban szól, mint gondoltam.
    A kamera is jobb, mint vártam, egészen jó képeket csinál. Napfényes időben sajnos még nem tudtam kipróbálni.
    Eddig elégedett vagyok vele :)

Új hozzászólás Aktív témák