Új hozzászólás Aktív témák

  • flash-

    veterán

    válasz janeszgol #79 üzenetére

    Sajnálom,de túl sok időm nem volt még tesztelgetni,elég sok dolgom volt mostanság.

    a telefon sebessége:
    a programok ultra gyorsan indulnak, gyorsan vált a telefon, azonnal csatlakozik wifire, az oldalak gyorsan jönnek be, de a grafikai résznél vannak még gondok, animáció akadva indul el(pl. amikor messengeren küldök képüzenetet)vagy facebookon görgetek,de van olyan érzésem hogy ez optimalizáltsági probléma, ha lesz erre a telefonra 7.1.2 remélem már ott nem fognak ilyen gondok előjönni.sőt remélem android 8-at is meg fogja kapni..

    Hang:
    Igazából 1-2 emberrel beszéltem telefonon, az alapján nem mondanám nagyon erősnek a telefonáláshoz használt hangszóró hangerejét, de megfelelő.

    Hangszóró:
    pazar, tényleg élmény zenét hallgatni rajta(persze nem egy hifihez képest)

    zenehallgatás fülhallgatóval:
    gyári fülhallgatóval kellemes a zenehallgatás, átlagos androidos telefonokhoz képest jobban szól.(neutron player)

    3g:
    azt vettem észre hogy ahol a z1 compact telefonommal nem igazán ment a mobilnet, ott ezzel picit jobb,de ez
    lehet? inkább csak megérzés.

    wifi:
    wifi antennája egyértelműen erősebb a fenti telefonhoz képest, szobában stabilan megy a wifi,előző telefonnal szakadozott.
    speedtest mérések:
    letöltés: 145 megabit
    feltöltés: 197 megabit

    GPS:
    3 másodperc alatt pozicionál (igo) szóval elég jó:)

    akksi:
    igazán jó akksi,és a rendszer nagyon jól van optimalizálva, ha le van zárva képernyő nem igazán merül.Nagyon jól meg lehet adni minden programnál hogy a rendszer bezárja -e a képernyő lezárása után vagy sem. Ez egyúttal egy sarkallatos pont, mert vannak programok amiknek nem árt futnia, pl messenger hogy megkapjuk az üzenetet, vagy strava ha pl. kerékpározunk, ilyesmi. természetsen be tudjuk ezeket állítani hogy ne záródjanak be. De sajnos hiába állítjuk be, az optimalizálás átállítja ezen beállításokat, én tehát ezért nem ajánlom a használatát.szerintem ha merül az a kijelző használata miatt van.

    kijelző:
    ips, nagyon szép,de a fényérzékelő nem mindig találja el az optimális beálítást.z1 compactban volt adaptív fényerő szabályzás, itt ezt nem találom sajnos.
    szemvédelem nagyon jó funkció, lehet állítani a kép melegségét-hidegségét de sajnos nem érték alapján hanem színpalettán való rámutatással.

    felület:
    nem rossz, de én pár éve megvettem a nova launchert, és annál tettem le most is a voksom, nálam bevált.

    ujjlenyomat olvasó:
    pazar, villámgyorsan felold

    amiket hiányolok:
    -felső program ikonsorba nem lehet berakni az energiatakarékos mód ki-be kapcsoló ikonját
    -hangerő levételkor nem jön elő a visszahangositás ideje funkció
    -rezgőnél nem lehet rezgés módokat berakni
    -adaptív fényerő szabályzás hiánya

    és végére pár kamera kép. ezeket séta közben minimális állitgatással csináltam, tényleg csak futtában készült képek.
    LINK

    [ Szerkesztve ]

    "Embrace our fellow man, no longer vilified"

Új hozzászólás Aktív témák