Hirdetés

2018. július 19., csütörtök

Gyorskeresés

(#1001) coyotex

coyotex
(lelkes újonc)

Hali mindenkinek.Telo vásárlás előtt állok.Szerintetek megèri a P9 a plusz 20.000Ft-ot a P10 Lite-al szemben?Leginkább a kamera kèpe lenne a fontos.Tudom hogy 1 kamera áll szemben 2-vel de megèri e ez a többletköltsèget.

(#1002) Solad válasza coyotex (#1001) üzenetére

Solad
(PH! addikt)

Egyértelműen megéri. Minden paraméterében jobb a P9. A p10L kamerája bőven hagy maga után kívánnivalót, szóval ha ez szempont neked, akkor P9

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1003) coyotex válasza Solad (#1002) üzenetére

coyotex
(lelkes újonc)

Köszönöm.Szempont lenne a kamera csak azon vaciláltam,hogy megèri e,azt a durva 20.000Ft többletet De akkor lehet hogy P9 lesz.Már ha kapok kèkbe.

(#1004) Deedays

Deedays
(kvázi-tag)

Sziasztok. Van valami működő program hívásjelzésnél ami villogtatja a vakut? Amiket próbáltam nem működtek.

Huawei P8

(#1005) krisz727 válasza BRIKLY (#1000) üzenetére

krisz727
(kvázi-tag)

Kollégám lg valami százezer feletti telefonján volt okostok de volt hely ahol kidörzsölte a kijelzőjét.zsebben hordta.emiatt nem kapkodok ilyen tokért.

(#1006) BRIKLY válasza krisz727 (#1005) üzenetére

BRIKLY
(PH! kedvence)

Hát ez szomorú. Megint egy picit elbizonytalanodtam a rendelés gomb lenyomása előtt..
Kijelző karcolódik,üveg fólia csak akkor van,ha bevállalom az undorító kinézetet,de még a Flip tok is összekarcolná. Akkor hogy lehet így védeni a kijelzőt? Valami kell,mert zsebben lenne,és nem irodában dolgozom.

(#1007) ZedMester válasza BRIKLY (#1006) üzenetére

ZedMester
(őstag)

zsebben nem karcolódik. de az xprotector tok sima fóliával teljesen lefedi, mert a tok belóg az ívelt részre.

>i just want to feel myself, you want me to kill myself

(#1008) BRIKLY válasza ZedMester (#1007) üzenetére

BRIKLY
(PH! kedvence)

Kb 100 hozzászólással ezelőtt többen írtátok,hogy már van karc a kijelzőn. Márpedig ha az eddigi telefonjaimon sikerült a H9-es üvegfóliát mekarcolnom zsebben,akkor 100%,hogy a 1 héten belül karcos lenne a kijelzőm.

Sima fólia alatt itt mire gondolsz? Olyan vacak nekem nem kell,csak üveg.

(#1009) ORCA58 válasza BRIKLY (#1008) üzenetére

ORCA58
(őstag)

Vegyél olcsó telefont, ott még van sima üvegű kijelző. Lassan minden telefonon ez sz... 2,5D kijelző van.
Lényeges szempont, hogy hamarabb menjen tönkre, törjön, ne lehessen megvédeni, hogy újat vegyél.

(#1010) BRIKLY válasza ORCA58 (#1009) üzenetére

BRIKLY
(PH! kedvence)

Mi4c-m van jelenleg,azt akarom lecserélni. Nem kell egy még rosszabb telefon. :(

(#1011) mizoli válasza BRIKLY (#1008) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

Ha a gyémántokat nem a telefon mellett hordanád, nem karcolódna össze a H9 üveg. :D

(#1012) BRIKLY válasza mizoli (#1011) üzenetére

BRIKLY
(PH! kedvence)

Nem kell hozzá gyémánt. Elég neki a por,homok,meg a munka. (Autó,és gumiszerelő műhelyben dolgozom,autók,kamionok alatt kúszok,mászok...)

Olyan üvegfólia van esetleg,ami nem ér ki a telefon széléig? És hozzá olyan tok,ami beér a fóliáig

(#1013) huberpe

huberpe
(fanatikus tag)

sziasztok.

pénteken beruháztam én is egy p10 lite-ra, lenne pár apró kérdésem vele kapcsolatban:
1. bőrtokban tartom, a régi telómnál kihúztam egy kicsit a tokból ha meg akartam nézni az órát. na itt ez szopás, mert se az értesítési sávba nem teszi ki az órát a záróképernyőn, ráadásul a nagy óra is a képernyő alján található. roppant elmés. erre esetleg valami megoldás?
2. más is találkozott olyannal, hogy random időközönként nem szólnak az értesítés hangok csak rezeg? majd egyszer csak megint minden ok.
3. aki használja ezt a smart cover-t, valóban karcolja a kijelzőt? mert egyébként jól néz ki. :)

+1 tipp: aki sokat használja napszemüvegben, az jól gondolja meg ha polarizált lencséket használ, mert ellentétben a legtöbb telóval ez álló helyzetben nem látható csak fekvőben.

(#1014) Solad válasza huberpe (#1013) üzenetére

Solad
(PH! addikt)

Naja, utalom ezt en is. Fekve kell hasznalni a gps-t :(

[ Szerkesztve ]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1015) Zsocy155 válasza huberpe (#1013) üzenetére

Zsocy155
(őstag)

Szia!

Szerintem a zárképernyőn az órát másik témával fel tudod tenni a kijelző tetejére.

Az értesítésekkel nekem nincs gondom.

(#1016) kcsa válasza Solad (#1014) üzenetére

kcsa
(PH! kedvence)

Kivéve ha raksz rá valamilyen (nem illeszkedő :D) üvegfóliát, akkor pont annyira szórja a fényt, hogy polarizált lencsével is olvasható.

https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/sh_300/honda_sh_300-13171575

(#1017) krisz727 válasza huberpe (#1013) üzenetére

krisz727
(kvázi-tag)

Bosszankodtam én is alig tudtam nézni a kocsiba a forma 1et,sütött a nap szemüveg kellett mert nem láttam az utat se 😁

(#1018) flash-

flash-
(PH! kedvence)

Mobile Outfitters Hungary-nál megcsináltatni a védelmet(ez a spéci telefonra vágott készített fólia ) mennyire éri meg?

[ Szerkesztve ]

(#1019) kutasi válasza huberpe (#1013) üzenetére

kutasi
(lelkes újonc)

2. Igen, nálam szokta csinálni.

(#1020) BRIKLY

BRIKLY
(PH! kedvence)

Megrendeltem a telefont. Váltottam díjcsomagot,így 65 780 Ft lesz a készülék. Már csak egy tok,és egy üvegfólia kell hozzá,de gyorsan. :D

[ Szerkesztve ]

(#1021) ZedMester válasza BRIKLY (#1020) üzenetére

ZedMester
(őstag)

az az xprotector amit használok (feljebb linkeltem is) üvegfóliával együtt lefedi az egészet.

(#1022) pilipali

pilipali
(újonc)

A 3 és a 4 gb ram-os változat között mi a különbség? Mind a kettőhöz van rendes gari?

(#1023) BRIKLY válasza ZedMester (#1021) üzenetére

BRIKLY
(PH! kedvence)

Üvegfóliát is abból a boltból érdemes akkor vennem hozzá? Kicsit drágán adja,de ha jó,akkor jó. :)

(#1024) Animelinda

Animelinda
(újonc)

Azt szeretném kérdezni, hogy ezt éri meg jobban megvenni vagy a honor 8 lite-ot (ugyanaz mint a p9lite 2017, csak 32 gb-os)

(#1025) Septum15 válasza pilipali (#1022) üzenetére

Septum15
(fanatikus tag)

A RAM a különbség.
Egyikbe 3 a másikba 4 GB RAM található.
Hong Kongban létezik 4GB RAM és 64GB belső tarhelyes verzió is.

A garancia pedig az összes verzióra van, ha normális helyről veszed, és nem valami szürke importos helyről.

4GB ram modellt nem nagyon lehet kapni Magyarországon, az inkább Kínában kapható.

Nincs nagy különbség a 2 telefon között. A p10 lite gyorsabb, de nem sokkal, illetve frissebb rendszer található rajta, ami viszont többet jelenthet, mert az EMUI 5.1 akkuidőben és gyorsaságban is sokat segít. De nem lesz ég és föld a két telefon. Szóval igazából ez azon múlik, hogy rá akarod-e költeni a azt a többlet pénzt a p10 litera. Én a helyedben p10 liteot vennék.
Amúgy a honor 8 lite és a p9 lite 2017 és a p8 lite 2017 azok ugyan azok a modellek, csak különböző régiókban, ha honor 8 liteból van 32 GB belső memóriás, akkor a többiből is kell lennie

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça!

(#1026) mizoli válasza Septum15 (#1025) üzenetére

mizoli
(PH! addikt)

Kínát nem tudom, de pl. Németországban hivatalos bolti forgalmazásban, csak a 4GB-os verzió van (volt).
Általános felhasználásnál szerintem semmi többletet nem nyújt az a +1 GB.
Én legalábbis nem vettem észre, bár sosem fut egyszerre 2 tucat alkalmazás, és nem is játszom :)

[ Szerkesztve ]

(#1027) Animelinda válasza Septum15 (#1025) üzenetére

Animelinda
(újonc)

Én úgy tudom, hogy a p9 lite 2017 csak 16 gbos verzióban van (de ha van 32 gbosban is, akkor is érdemesebb a honor 8 lite, mert az olcsóbb) Köszönöm a segítséget.
Azt szeretném még kérdezni, hogy akkor a p9 lite 2017 és p10 lite kamerája között van különbség? (ami látható, nem csak adat)

(#1028) Wilk919

Wilk919
(újonc)

Kínai verziós Pressy Buttont használ valaki ezzel a mobillal? Én sehogy nem bírtam működésre bírni :((

(#1029) Septum15 válasza Animelinda (#1027) üzenetére

Septum15
(fanatikus tag)

Jelenleg még nincs nagy különbség, de a jővőben jelenthet többet az embernek, ha nem csak 2 évre tervezz telefont venni.

P9 lite 2017 képek (mobialrena)
P10 lite képek (mobilarena)
P10 lite képek (gsmarena)

[ Szerkesztve ]

Visca el Barça!

(#1030) Animelinda válasza Septum15 (#1029) üzenetére

Animelinda
(újonc)

köszönöm a segítséget :)

(#1031) ZedMester

ZedMester
(őstag)

talán már kérdeztem, de rákérdezek még 1x:720p-ben sem lehet 60fps-el videót felvenni?

(#1032) Laki

Laki
(lelkes újonc)

Nekem túl érzékeny a kijelzője,nehéz görgetni mert megnyit mindent ha hozzáérek

(#1033) ZedMester válasza Laki (#1032) üzenetére

ZedMester
(őstag)

görgetéssel nincs gond

(#1034) Zsocy155 válasza Laki (#1032) üzenetére

Zsocy155
(őstag)

Nekem pont fordítva. Többször előfordult, hogy ráböktem valamire és a kijelző arrébb ment egy oldalt.

(#1035) kory24

kory24
(őstag)

Én nem tapasztaltam ilyesmit.

(#1036) Dominator

Dominator
(fanatikus tag)

Sziasztok,

üveg és tok témában csináltam egy kis videót, mindenki döntse el maga, hogy tetszik-e neki így.

https://www.youtube.com/watch?v=-Gx-jiO9N-k

LG KS20 - Alcatel OT Idol - Honor 6 - P10 Lite // Ha szebb lennék, eljátszhatnám magamat egy filmben.

(#1037) kcsa válasza Dominator (#1036) üzenetére

kcsa
(PH! kedvence)

Komoly a két időzónád közötti különbség :DDD

https://www.hasznaltauto.hu/motor/honda/sh_300/honda_sh_300-13171575

(#1038) Polemius válasza Dominator (#1036) üzenetére

Polemius
(fanatikus tag)

Tudnád linkelni az üveget ebay-ről? Esetleg a tokot is? :)

(#1039) kutasi válasza Dominator (#1036) üzenetére

kutasi
(lelkes újonc)

Nekem tetszik!

(#1040) huberpe

huberpe
(fanatikus tag)

köszi a válaszokat, az óra felülre helyezése valóban megoldható másik témával, a polarizált szemcsivel való használat így járás az elmaradozó értesítési hangokra sincs magyarázat. :)
viszont van egy új problémám, hogy a gmail levelek b*sznak megjönni. visszaolvastam itt egy kicsit és ezt találtam:

Beállítások-->Alkalmazások-->beállítások(fogaskerék ikon alul)-->speciális hozzáférés-->optimalizálás mellőzése menüpontban engedélyezni a problémás alkalmazásokat.

na itt speciel nálam meg sem jelenik a gmail a listán.

Beállítások-->Akkumulátor-->Zárképernyő tisztításnál ne zárja be opcióra állítani az alkalmazásokat

itt sem. :)

erre valami ötlet esetleg?
többet szopok vele, mint a kis noname régi telómmal. tudom, akkor minek váltottam... :)

[ Szerkesztve ]

(#1041) esbii22 válasza Polemius (#1038) üzenetére

esbii22
(tag)

Ez engem is érdekelne! :)

(#1042) ZolkoW válasza huberpe (#1040) üzenetére

ZolkoW
(senior tag)

ezen a két helyen én sem látom a gmailt, mégis megjön minden.
nálam egyedül a FB Pages Manager nem értesít, de nem zavart még annyira, hogy utánajárjak. de a kínai rendszerek bugyraiban el lehet veszni azért (múltkor kiakadtam rajta, mikor felfedeztem, hogy ugyanazt el lehet érni úgy is, mint "fehérlista", meg úgy is, mint képernyő lezárásakor bezárandó appok listája, persze itt inverz volt egymáshoz képest a két lista... kissé túltolták - előtte MIUI-s telefonom volt, dettó)

"Let's take a nap" (Meow Ce-tung)

(#1043) BRIKLY

BRIKLY
(PH! kedvence)

Megérkezett ma a drágaság. :)
Azt kell mondjam,hiába mondta valaki,hogy a Mi4c veri ezt hardverben (amit érdekesnek találtam), ég és föld a 2 telefon. Nem zárogat be semmit amit nem kéne,nem akad ,ég a facebook app-ban görgetés sem,ami a Mi4c-n néha 1 perces fagyást,és app összeomlást okozott..
Nagyon jó,és egyszerűen gyönyörű. :) :C

(#1044) ZedMester válasza BRIKLY (#1043) üzenetére

ZedMester
(őstag)

azért várj még a véleményezéssel , fél nap alatt persze hogy semmi gond nem lesz. :)
üdv a klubban egyébként :D tokot és fóliát vettél végül?

(#1045) BRIKLY válasza ZedMester (#1044) üzenetére

BRIKLY
(PH! kedvence)

már most több app van rajt,mint azon, és százszor jobb. Persze majd egy év múlva eldől,hogy mennyire volt jó döntés. Fél évig az is jól viselkedett.

Tok,fólia pároson idáig rágódtam, de mindjárt megrendelem Ezt és Ezt.
Kicsit drágák,de üveg telefon nem maradhat sokáig csupaszon. :(

(#1046) ZedMester válasza BRIKLY (#1045) üzenetére

ZedMester
(őstag)

ilyen tokot használok csak kéket. nagyon prémium, ennyiért ilyen jó tokot még sose vettem. ( 6s-re használtam spigen-t, de 1 hónap után kinyúlt és lötyögött benne a telefon, ennyit ér a 6k-s tok xD )

(#1047) BRIKLY válasza ZedMester (#1046) üzenetére

BRIKLY
(PH! kedvence)

Jobban inkább az üvegre értettem,hogy drága. Főleg ha azt nézzük,hogy néhol 2-3 dollárért is van. Csak hát nekem gyorsan kell,nincs idő több hetes szállítást várni.

(#1048) ZedMester válasza BRIKLY (#1047) üzenetére

ZedMester
(őstag)

nem lesz azzal gond, főleg ha tok is van, sokáig fogja bírni :)

(#1049) toompa

toompa
(senior tag)

Üdv!
Céges telónak kaptam egy Huawei P10 Lite-ot. Az S7-es mellett most ezzel barátkozom.
Tudnátok ajánlani valami minőségi szilikon tokot amitől nem lesz batár a telefon?
Olvasgattam,de nem sok ilyen hozzászólást láttam.
Köszönöm!

(#1050) ZedMester válasza toompa (#1049) üzenetére

ZedMester
(őstag)

4 hsz-el feletted BRIKLY írt egy (szerintem) gyönyörű tokról. matt ultravékony, én annak a kék változatát használom, van belőle még piros és átlátszó.

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.