Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atosan

    addikt

    válasz Emericus Max #4 üzenetére

    Honor 20-am van. Az általad írtak nagy részével egyetértek. A Nova 5T jelenlegi árával sok Xiaomi leveri, ezzel is egyetértek.
    Kamerát vitatom. EMUI vs MIUI ízlés dolga. Volt Redmi note 6 prom, jó telefon. Kerestem az utódot Xiaomi vonalon. Őszintén szólva az Mi 9t és Note 7 topikokban olvasottak kicsit elriasztottak. Még is belevágtam egy Note 7 vásárlásba, két hétig volt meg kb. Nagyon ár érték bajnokok a Xiaomik, de egyelőre hanyagolom.

    Maine coon

  • F.Gábor

    csendes tag

    válasz Emericus Max #4 üzenetére

    :)
    Az elejével egyetértek.
    Amúgy meg biztos van olyan, hogy valaki úgy gondolja, hogy ha újabb, akkor jobb.
    Meg biztos olyan is van, aki úgy gondolja, hogy ha más van ráírva, akkor az ugyanaz is más :)

    Maradjunk inkább a témánál: ugyanennyi pénzért valóban lehet jobb technikai paraméterekkel rendelkező telefonokat is kapni. De tapasztalatom szerint - a nagyjából egy kategóriába eső telefonok között természetesen - a napi használatban vajmi keveset vesz ebből észre az ember (nyilván különleges igényeket nem beleszámítva... pl. telj.igényes játékok).
    (A garanciaidő mondjuk már tényleg egy nyomósabb dolog.)
    Amikor megszűnik az újdonság és a "hű micsoda csodatelefon" varázsa, előjönnek a nyűgmentes használatot jobban befolyásoló tényezők: vételi érzékenység, stabilitás (szoftveres, hardveres), tartósság, ilyenek.
    Ismeretségi körömben a Huawei telefonjainál nem igen hallottam panaszt gyenge térerőre, frissítésekkel beütött ilyen-olyan hibára. Nem hibátlan telefonok ezek sem természetesen, de a megbízhatóságuk nagy általánosságban talán jobb, vagy legalábbis már hosszabb ideje bizonyítottak. Van, akinek ez többet nyom a latban, mint a MHz-ek, ppi-ik valamekkora különbsége.

Új hozzászólás Aktív témák