Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    Van itt valaki, aki esetleg egész jól tud fényképezni telefonnal?
    Csinálhatna a Nova 5T-vel pár képet és fekrakhatná valahová eredeti formában. :R
    Mi is a gondom.
    Akármilyen képet akarok lőni, szenved a fókuszálás közben. Megtalálja a téma lényegét, de mire elkészül a kép, a fókusz elmegy a vakvilágba, állványról való fényképezésnél.
    Azért érdekelne a dolog, hogy ez teló hiba, (anno p9-nél szerviz javította ezt, hardver hiba volt.) esetleg konstrukciós hiba és mindenkinél ilyen?
    Van olyan is, amikor tökéletesen megtalálja és jó képet csinál, ugyanarról a témáról. Lehet szoftveres hiba és az EMUI 10-el javulhat. Persze EMUI 10 sehol, ilyen a Huawei a szolgáltatós Imei számoknál. :W
    Azért az is idegesítő, hogy szeptemberi biztonsági frissítés van decemberben.
    Az 1-éves Huawei tabletomon is novemberi van.
    Azt mondták, hogy szépen lassan küldik ki, lehet január is belőle.
    A többiekhez szólva, akik a Cicamica és a Samu telót emlegetik.
    Samu volt és van is. A lányomnak S9plus a fiamnak S10plus, nincs panasz, csak a térerő tűnik el ott, ahol a Nova és a P9 vígan muzsikál.
    Cicamica: 3db volt családban, nem sokáig húzták, mert egy idő után belassultak, mindegy mit csináltak vele. Hiába volt FR., nem lett gyorsabb.
    Huawei még nem lassult, van 3 is. P7, P9 és most a Nova. Anyám mindkét telefonja is Huawei és nem lassultak le.
    Ami szégyenletes a Huawei-nél, a frissítések kiadása és a BL nyitásának tiltása.
    Egyszóval a Huawei szerintem egy megbízható márka.
    Miért vettem Novát a Honor 20 helyett?
    Mert Huawei felirat van a hátulján. ;]
    Amúgy nekem ugyanannyi lett volna a Honor is.
    Ha jól láttam valaki az okostok funkciót emlegette.
    A bal alsó sarokban van a Hall szenzor, szóval a tokon is ott legyen a mágnes korong.
    Amúgy jobb oldalt függőlegesen mutatja az ablak információkat, mint mondjuk a P30-Lite.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák