Új hozzászólás Aktív témák

  • Bossyy

    tag

    Még mindig nem világos nekem ez a Huawei sztori. Nem úgy volt, hogy az embargó után bemutatott Huawei mobilok már nem kaphatnak semmilyen amerikai cégtől származó terméket? Ezért is jelent meg pl. a Mate 30 Google csomag nélkül. Erre itt a Huawei Nova 5T és ott figyel rajta minden, ami kellhet az androidos élethez....
    Amúgy nekem a(z egyik) telefonom egy Honor View 20 és hardveresen (SoC, memória, kijelző, főkamera) gyakorlatilag az is ugyanez. Néhány területen kicsivel többet ad (picit nagyobb aksi, ToF kamera, infra távvezérlés, Jack), néhol kicsit kevesebbet (nincs annyi kamara hátul, 32 helyett 25 MP es előlapi kamera, nem mintha bármi jelentősége is lenne), de a cég végül is 3 néven is kiadta ugyanazt, sőt ha még a Pro t is bevesszük, akkor négyszer lőttek ugyanarra a célpontra :-)
    Én amúgy a Xiaomi Mi9 variánsai helyett a sokkal jobb üzemidő (a gyakorlatban is bevált, mert szenzációsan jó), a sokkal gyorsabb proci (a Kirin 980 hoz azért más kávéház, mint a SD7xx), a Jack megléte miatt döntöttem a Honor View20 mellett, szóval lehetnek érvek pro és kontra.
    Érdekes amúgy, hogy a Honor februári tesztjében 270e körül gurított a készülék az Antutun , míg jelen tesztben a Huawei Nova 5T jóval többet (366e) ugyanazzal a vassal. Kíváncsiságból megnéztem és a View 20 is 370e körül tud, úgyhogy nem tudom mi történhetett, hogy február óta ennyit ugrottak az eredmények....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák